• St. okt 4th, 2023

Zvolenský jarmok 2023

príprava trdelníka na grile

Plno všakovakých stánkov, pravdepodobne sa dozaista nájde aj nejaký ten burčiak, poprípade víno, kolotoče v Hlbinách, hudba, langoše, klobása a čo ja viem, čo ešte všetko od výmyslu sveta…

Ak si pospájate všetky tieto indície do jednej, tak aké už doslova tradičné podujatie sa Vám vybaví ako prvé?

Áno, máte pravdu, je to Zvolenský jarmok s kolotočmi v Hlbinách, tak máte rozhodne pravdu a môžete toto všetko a podstatne viac očakávať počas dvoch dní v stredu 13.9 a vo štvrtok 14.9.2023 v meste.

Jesenné trhy patria medzi tie podujatia, ktoré sa za posledné roky držia v podstate rovnakého konceptu – priniesť množstvo stánkov s rozmanitým tovarom, poprípade nejaké to remeslo a samozrejme, ako inak v tomto období, aj napojiť ľudí kvázi burčiakom a podobne.

Nie je potrebné viac rozoberať tento druh podujatia a tak Vám aspoň na začiatok prinášame prvotné informácie nielen o kultúrnom programe na námestí.

Vylúčenie dopravy z námestia SNP v úseku od kostola sv. Alžbety po Študentskú ulicu a z Námestia. slobody v úseku od budovy MsÚ Zvolen po Námestie SNP bude dňa 13.9.2023 od 5:00 hod do 14.9.2023 do 24:00 hod. Obchádzkové trasy budú vyznačené dopravnými značkami. Doprava, vrátane MHD bude presmerovaná na Ulicu M. R. Štefánika

  • Date : 13 septembra 2023 - 14 septembra 2023
  • Venue : Zvolen

Related Events