Reklama

O ZV-podujatia

O podujatiach v meste Zvolen sme začali písať niekedy v lete roku 2008. Postupne ako sme sa zorientovali a našli ten správny systém ako na to prešiel viac ako rok. Rozhodnutie padlo prejsť pod krídla redakčného systému WordPress a na stránke okrem písaného textu pridávať aj bohaté fotogalérie, ale aj postupne videá v HD rozlíšení .

Od roku 2010 až do teraz sme išli úplne bez reklamy, ale na to aby sme mohli priniesť ešte viac informácií čitateľom sú potrebné na chod nemalé finančné prostriedky.

Nakoľko Vás nechceme vystrašiť nejakými číslami tak sme sa rozhodli pre zaujímavý a ojedinelý krok a to k dobrovoľnej výške za reklamu. Na začiatok to bude na 30 kalendárnych dní bez ohľadu na výšku dobrovoľného príspevku.

Ak však chcete, len tak prispieť na chod stránky tak aj pre Vás tu je číslo účtu do banky.

  • Číslo účtu – 1154776754
  • Kód banky – 0200 (VUB banka)
Za akúkoľvek finančnú podporu Vám už teraz vopred ďakujeme a vážime si Vašu dôveru k nám. Pre viac info môžete písať na zv-podujatia@live.com alebo volať na 0908516630.

 Bannerová reklama

Sidebar – Sidebar do 200×200 reklama sa zobrazí na domovskej strane a taktiež v každom článku. V tejto kategórii sú voľné štyri miesta.

Na základe štatistiky počas predchádzajúcich mesiacov je na ZV-podujatia kliknuté priemerne 80 000 krát za jeden mesiac. Za rok 2015 bolo na stránke kliknuté viac než 1 000 000 krát.  Pre najnovšie informácie o návštevnosti a štatistke nás môžete kontaktovať na zv-podujatia@live.com alebo je Vám k dispozícii k nahliadnutiu štatistika tu v tomto článku.

Návštevnosť stránky

 

 zv-podujatia-navstevnost-2016

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerom sa páči toto: