• So. dec 9th, 2023

8 ročník Aerobic maratónu vo Zvolene

Autor IMG_1979

máj 2, 2009 , ,
aerobic-maraton
Aj dievčatá vo forme si prišli zacvičiť.

Dnes, 2.mája 2009 sa uskutočnil v poradí už 8 ročník Zvolenského maratónu v aerobiku v telocvični 9. základnej školy na sídlisku  Západ vo Zvolene.

 Účasť bola dosť v hojnom počte zastúpená a dalo by sa povedať, že v pomere 99,9% žien a až 1 muž . Z môjho pohľadu, keďže som sa nikdy nezúčastnil žiadneho aerobic maratónu, nie to ešte súťažne, doslova som  nedýchal nad podaným výkonom súťažiacich: 4 hodiny areobicu no klobúk dole, fakt a keď beriem v úvahu ešte aj tie postaršie dámy no veru bolo na čo sa dívať.
Na aerobicu som sa zúčastnil len ako fotograf a keďže som bol požiadaný počas súťaže pani M. Pieckovou  o fotografie zo súťaže, tak som fotografie umiestnil pre všetkých, čo majú záujem, na TOTO miesto. Akékoľvek komentáre prijímam a môžete mi napísať na dtevonka@hotmail.com

PS : Znova sa musím dosť kriticky vyjadriť smerom k vedeniu mesta Zvolen a na ich WWW stránku, kde informácia o konaný súťaže bola uvedená ,len 2 dni pred súťažou. Osobný môj názor je taký, že ak aj mesto skôr o tom nevedelo, alebo nebolo informované, tak je to na škodu veci, pretože toľko vecí, čo sa navyše uskutočňuje v rámci kultúrnych podujatí mesta Zvolen je v priebehu mesiaca dosť veľa.

Týmto chcem zas a znova vyzvať ľudí, ktorí majú informácie o konaní rôznych podujatí PLEASE napíšte mi, budem rád.

Blog a foto : Ján Števonka. Jazyková korektúra : Lenka Hrobáriková.