• So. sep 30th, 2023

Na Zvolenskom zámku to žilo Slnovratom

femina-fortis-4-zamocky-slnovrat
Foto: Pavel Albert - Zámocký Slnovrat.

Už po tretí raz otvoril festival Slnovrat dvere mystiky, spirituality a alternatívnych sfér, aby mohol svojim návštevníkom sprostredkovať ďalšie výpravy za poznaním. Nech sa všetko na dobré obráti! – to bol výstižný slogan festivalu. V sobotu 10. decembra sa v čarovnej atmosfére Zvolenského zámku debatovalo na rôzne témy:

Zdravie, peniaze a uvedomelosť; Liečenie ľudí ako forma služby druhým; Vytváranie duchovnej i energetickej ochrany; Regresná terapia; Germánska nová medicína a ďalšie.

Sériu prednášok v Stĺpovej sieni uzavrelo slávnostné vyhlásenie cien súťaže „Čajomil roka“ a hudobná lahôdka, láskavý koncert MaokaMareka Bolfa v Kaplnke. Pre návštevníkov bola pripravená i bohatá tombola, vystúpenie brušných tanečníc Femina Fortis a ohňová show šermiarov Vir Fortis na nádvorí.

“Niekedy sa pred nami objavia nové veci akoby sčista-jasna, a neuvedomujeme si to množstvo krokov, ktoré sme museli urobiť, aby sa nám otvorili… Je to totiž Sled udalostí. Hlas, ktorý nemôžeme ignorovať. Dnes ľudia počujú toto volanie omnoho silnejšie. A my sme veľmi radi, že vás „sled udalostí“ priviedol 10. decembra na Zvolenský zámok. Dovidenia 16. 6. 2012 v Banskej Bystrici,” uzavrel festival jeho zakladateľ a vydavateľ portálu CEZ OKNO Yezid.

Foto: Pavel Albert – Zámocký Slnovrat

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteru