• St. okt 4th, 2023

Z druhého duelu play-off si víťazstvo odniesol Poprad

Autor IMG_1979

feb 29, 2012
zvolen-poprad-hokej-juniori
Foto: Ján Števonka.

Pondelok 27.2.2012 sa niesol na zvolenskom zimnom štadióne hokejovým druhým zápasom štvrťfinále juniorskej extraligy. Deň pred týmto duelom sa podarilo zvolenským juniorom vyhrať nad HK ŠKP Poprad vysoko 6:0.

Všetci fanúšikovia boli teda zvedaví, aký priebeh bude mať tento zápas, či sa podarí ešte aj tento druhý zápas doma vyhrať alebo nie.

Do tohto zápasu však popradskí hráči dali podstatne viac a počas celého zápasu mali navrch a nebyť zvolenského hráča Viktora Fekiača, ktorý päť minút do konca zápasu strelil vyrovnávajúci gól na 3:3 boli by sme tento zápas v normálnom čase prehrali.

Nakoľko nadčasových päť minút nerozhodlo o výsledku duelu, museli rozhodnúť dve série trestných strieľaní. Nakoniec však zápas rozhodol popradský hráč Peter Gápa, ktorý premenil trestné strieľanie. Koniec zápasu sa tak skončil 3:4gws (1:0, 1:2, 1:1, 0:0)

Séria sa presúva do Popradu, kde sa už 1.3.2012 odohrá tretí zápas a následne na druhý deň 2.3.2012 štvrtý zápas. Držme teda našim juniorom palce, nech im tie zápasy prinesú víťazstvo.

Z tohto zápasu prinášam okrem fotografií aj zostrih videa a samostatne aj video samostatných nájazdov.

Fakty zápasu

Góly v zápase

  • 1:0 Slavomír Buda (Patrik Fekiač), 1:1 Oliver Vokulič (Patrik Wesselényi), 2:1 Viktor Fekiač (Andrej Urgas, Tomáš Török), 2:2 Samuel Takáč, 2:3 Patrik Huszárik (Peter Gápa, Marek Pitka), 3:3 Viktor Fekiač (Andrej Urgas), 3:Peter Gápa
  • Rozhodcovia: Gašparík Martin, Gajan Rastislav, Valach Miroslav, Major Viliam (inštruktor), divákov: 169
Video zostrih – HKM a.s. Zvolen v bielom – doporučujem zapnúť tlačidlo HD na videu
Samostatné nájazdy 

Fotografie

Článok, foto a video: Ján Števonka.

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteru

Podobná téma