• Ne. okt 1st, 2023

V prvom zápase štvrťfinále play-off Zvolen – Poprad 6:0

Autor IMG_1979

feb 27, 2012
zvolen-poprad-juniori-hokej
Foto: Ján Števonka.

Nedeľa 26.2.2012 a pondelok 27.2.2012 sú otváracími hracími dňami štvrťfinále juniorskej extraligy. A práve v túto nedeľu Zvolenčania nastúpili na svojom ľade proti súperovi z klubu HK ŠKP Poprad.

Po stredajšom poslednom kole nadstavbovej časti, v ktorom zvolenskí juniori vyhrali doma nad Mikulášom 4:1 už v nedeľu odohrali prvý štvrťfinálový zápas v play-off, v ktorom šesť krát jasne ukázali súperovi, čo v nich je.

Z tohto zápasu Vám prinášam nielen fotografie, ale aj videozostrih a najbližšie sa uvidíme v pondelok 27.2.2012 v druhom zápase proti Popradu.

Prvá bezgólová tretina sa vyznačovala rýchlou hrou a vo väčšine času sa hralo na strane súpera. 0:0

V druhej tretine sa s gólmi do popradskej brány doslova roztrhlo vrece a hneď prvý prišiel v dvadsiatej prvej minúte z čepele Viktora Fekiača po asistencii Andreja Urgasa a Tomáša Töröka. Netrvalo dlho a o štrnásť minút dal druhý gól Andrej Urgas a popradský tréner bol vo vytržení. V tridsiatej ôsmej minúte sme boli svedkami dvoch gólov. Prvý dal Viktor Fekiač, asistencia Zdenko Tóth a druhý po trestnom strieľaní Tomáš Török. 4:0

Posledná tretina priniesla okrem zmeny na poste brankára Popradu aj dva góly za chrbát tohto brankára. Prvý dal necelých šesť minút do konca zápasu Slavomír Buda a o tri minúty neskôr Viktor Fekiač. 6:0.

Fakty zápasu

Góly v zápase

  • 1:0 Viktor Fekiač (Andrej Urgas, Tomáš Török), 2:0 Andrej Urgas (Viktor Fekiač, Tomáš Török), 3:0 Viktor Fekiač (Zdenko Tóth), 4:0 Tomáš Török, 5:Slavomír Buda (Martin Ďaloga, Marek Pač), 6:0 Viktor Fekiač (Zdenko Tóth, Michal Pospíšil)

Rozhodcovia

  • Rozhodcovia: Štefik Miroslav, Zvrškovec Roman, Hanko Peter, Kontšek Marián (inštruktor), divákov: 118

Video zostrih – HKM a.s. Zvolen v bielom – doporučujem zapnúť tlačidlo HD na videu

Fotografie

Článok, foto a video: Ján Števonka.

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteru

Podobná téma