Rozprávkový Polepetko sa na Vás teší

dod-djgt-2014-zvolen-9

Foto: ZV-podujatia

TS: Maminky, ockovia, starí rodičia, máte príležitosť naladiť sa spolu s vašimi ratolesťami rozprávkovo na sviatočný veľkonočný čas!

Prvý deň veľkonočných prázdnin, vo štvrtok 2. apríla o 16.00, vás zvolenské Divadlo J. G. Tajovského pozýva na obľúbenú rozprávku POLEPETKO. Malí aj veľkí návštevníci sa ocitnú vo svete, v ktorom mladý Polepetko popletie skoro všetko. Avšak len niekto taký ako on - veselý, odvážny a popletený - dokáže prejsť cez rozum obávanému zbojníkovi Zubadlovi. Zachráni z jeho rúk zlatú kráľovskú korunu a okrem nej získa aj srdce princeznej Pletany, ktorá milému Polepetkovi veľmi dobre rozumie. Dej sprevádzajú naživo spievané známe piesne a práve vďaka láske má rozprávka šťastný koniec.

Premiéru rozprávky si nenechal ujsť ani filmový predstaviteľ Polepetka Miroslav Noga, ktorý si tiež zaspieval „Do sveta ma vedie pieseň veselá – veď mi mamka maslo s chlebom natrela…“.

Využite príležitosť zahodiť pred sviatkami zhon za hlavu a potešiť seba i svoje deti. A ktovie – možno si budete pri vypekaní veľkonočných dobrôt pospevovať práve veselé piesne z tejto rozprávky!

Vstupenky zakúpite v pokladni DJGT alebo online na stránke divadla.

TS: Mgr.art. Uršuľa Ferenčuková – dramaturgička DJGT Zvolen

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerom sa páči toto: