Pýtajte sa primátorky

TS: Druhý februárový týždeň bude opäť príležitosťou neformálne sa stretnúť s vedením mesta, primátorkou či vedúcimi odborných útvarov mestského úradu.

Pripravení odpovedať na vaše otázky budú 6. 2. 2017 na sídlisku Sekier na ZŠ J. Alexyho, 8. 2. 2017 na Západe v Občianskom centre OKO, 9. 2. 2017 na Zlatom potoku v ZŠ M. Rázusa a napokon v piatok 10. 2. 2017 v klube dôchodcov na Podborovej. „Cieľom je stretnúť sa s občanmi mimo úradu. Množstvo občanov nemá príležitosť alebo čas zájsť k nám na magistrát, a tak sme sa rozhodli ísť my k nim a odpovedať na všetky ich otázky,“ vysvetľuje primátorka Lenka Balkovičová, ktorá stretnutia iniciovala aj v minulom roku. „Mali veľký úspech, zúčastnili sa ich desiatky občanov a riešili sme často aj zložitejšie občianske či právne problémy,“ dodáva. V podobnom duchu sa budú niesť stretnutia aj tento rok. „Začiatkom roka je množstvo vecí, ktoré na úrade riešime, a o ktorých by občania mali vedieť,“ vysvetľuje primátorka.

Stretnutia sa uskutočnia vždy od 17.00 do 19.00 hod. Úvodom do februárových stretnutí s primátorkou bude aj diskusia v Kafé Džezva už tento štvrtok 26. 1. 2017, kde sa primátorka Zvolena stretne s Beatou Hirt, riaditeľkou Komunitnej nadácie Zdravé mesto a Alžbetou Brozmanovou Gregorovou, ktorá je spoluzodpovedná za správu o kvalite života v meste Zvolen. Témou stretnutia bude prieskum potrieb občanov mesta Zvolen, ktorý od polovice novembra do začiatku decembra 2016 realizovalo občianske združenie Slatinka z financií projektu LADDER.

stretnutia-obcanov-primatorka-2017-plagat

ako-sa-nam-zije-zvolen

TS: mesto Zvolen

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.