Reklamy

Na treťom Hýbsa day rozhýbeme Zvolen

TS: Projekt HÝBSA Slovensko čaká už tretie celodenné športovo-zábavné popoludnie pre celú rodinu. Na strednom Slovensku bude naša zastávka vo Zvolene.

V poradí tretí HÝBSA day sa uskutoční už 24. júna na Námestí SNP vo Zvolene. Počas celého dňa budú môcť všetky vekové kategórie športovať v štyroch hlavných disciplínach.

Malí i veľkí sa môžu zúčastniť štyroch hlavných disciplín. HÝBSA run sú hromadné detské bežecké preteky, HÝBSA bike sú hromadné detské bicyklové preteky, kde na prejazd môžu deti využiť bicykel, prípadne odrážadlo. Treťou disciplínou je HÝBSA Power- zážitkový prekážkový beh. Popoludní sa návštevníci môžu tešiť na farebné šialenstvo CRAZY COLORS – pestrofarebný beh pre celú rodinu na štvorkilometrovej trati v štyroch farebných zónach.

Do disciplín na Hýbsa days treba každé dieťa vopred registrovať na stránke hybsa.markiza.sk/registracia. Registráciou sú všetci automaticky zaradení do žrebovania o nový automobil KIA Ceed.

Okrem ambasádorov Lenky Šoóšovej a Patrika Švajdu sa podujatia zúčastnia mnohé známe tváre z televíznej obrazovky. Športujúce rodiny si môžu v TELEVÍZNEJ ZÓNE vyskúšať napríklad pokusy vedátora Karola z relácie Dobre vedieť! či zahrať sa s moderátormi Adrianou Polákovou a Darom Richterom na skutočné Teleráno.

Pre deti bude pripravený aj bohatý sprievodný program – trampolíny, skákacie hrady, maľovanie na tvár, atletická škôlka či kreatívne dielničky.

Vo Zvolene si s malými športovcami zacvičí obľúbený Miro Jaroš a projekt príde podporiť aj ďalší spevák, víťaz prvej série Tvoja tvár znie povedome Lukáš Adamec.

Nadácia Markíza prostriedky získané v prvom ročníku projektu použije na podporu činnosti neziskovej organizácie Deťom s rakovinou – organizácie založenej rodičmi detských onkologických pacientov, ktorá sa významne podieľa na zlepšovaní podmienok na Klinike detskej hematológie a onkológie v DFNsP v Bratislave. „Okrem toho sa Nadácia Markíza rozhodla, že vyzbieranú sumu zdvojnásobí. Je pre nás veľmi dôležité, aby sa aj pohybové aktivity opäť stali súčasťou života dnešných detí. Podľa štatistík deti trávia vonku menej času ako väzni v celách, čo je skutočne alarmujúce a je čas to zmeniť,” povedala finančná riaditeľka a predsedníčka správnej rady Nadácie Markíza Marianna Trnavská.

Všetky informácie o projekte HÝBSA Slovensko sú dostupné na samostatnom webe hybsa.markiza.sk, facebookovom profile (www.facebook.com/HYBSASlovensko), ako aj Instagrame (hybsaslovensko).

Zvolen 6. 6. 2017

PROGRAM ZVOLEN

 • Od 9:00 registrácia, prezentácia a vyzdvihnutie štartových balíkov účastníkov jednotlivých športových disciplín
 • 9:00 Začiatok podujatia + voľnočasové aktivity s ambasádormi a odbornými garantami HÝBSA Slovensko
 • 10:00 – 12:00 HÝBSA babies (súťaž lezúňov)
 • 9:40 – 10:00 Poď cvičiť – rozcvička s trénermi zo Sport Kids Academy
 • 10:00 – 11:00 HÝBSA run + vyhodnotenie
 • 11:15 – 11:30 Poď cvičiť – rozcvička s trénermi zo Sport Kids Academy
 • 11:30 – 12:30 HÝBSA bike + vyhodnotenie
 • 12:30 – 14:00 Obedná prestávka
 • 13:00 Workshop zdravého varenia s Mirkou Luberdovou
 • 13:45 – 14:00 Poď cvičiť – rozcvička s Mirom Jarošom
 • 14:00 – 15:00 HÝBSA power + vyhodnotenie na pódiu
 • 15:45 – 16:00 Poď cvičiť – rozcvička s trénermi zo Sport Kids Academy
 • 16:00 – 17:30 CRAZY COLORS
 • 17:00 – 17:30 Bláznivé vyhadzovanie farieb
 • 17:30 Ukončenie podujatia

Na podujatí nebudú chýbať ambasádori projektu Lenka Šóošová a Patrik Švajda.

Počas dňa sa v televíznej zóne stretnete s moderátormi Telerána Adrianou Polákovou, Darom Richterom či Romanom Juraškom, ktorý vás bude sprevádzať celým dňom.

Nezmeškajte rozcvičku s Mirom Jarošom a tešiť sa tiež môžete na speváka Lukáša Adamca.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.