Zvolen bude mať na zámku festival

Program-ilu Festival na zámku.

TS: Do zoznamu festivalov na Slovensku tento rok pribudne aj Festival na zámku. Jedna z najzachovalejších pamiatok na Slovensku a dominanta Zvolena bude 31.8.2018 a 1.9.2018 hostiť prvý ročník novoznikajúceho festivalu s legendárnymi československými interpretmi. Komorná atmosféra historického nádvoria a ombedzená kapacita návševníkov sľubuje možnosť užiť si v takmer rodinnej pohode posledné dni prázdnin v bezprostrednej blízkosti Mira Žbirku, Davida Kollera, skupín Love 4 Money s Tomášom Palonderom, Chiki liki tu-a, Hrdza, Vrbovskí Víťazi a ďalších. Známe mená hudobnej scény svojou hudbou oživia zámok v centre Zvolena, ktorý im za odmenu poskytne netradičný priestor na koncert pod holým nebom a zároveň v špeciálnom historickom prostredí.

„Už dlhšiu dobu sme chceli vo Zvolene urobiť niečo, čo sa hodí k výnimočnosti nášho zámku. Festival, ktorý bude peknou rozlúčkou s letom a zároveň poskytne priestor pre rôzne hudobné žánre. Sme radi, že už na prvom ročníku môžeme zvolenčanom a návštevníkom ponúknuť exkluzívne jediný tohtoročný slovenský festivalový koncert Mira Žbirku, neopakovateľné súťaže „pánov Bratov“ z Vrbového a mnoho výnimočných koncertov v tomto nádhernom priestore. Veríme, že sa nám podarí vytvoriť festival, ktorý bude aspoň takou pýchou, ako je Zvolenský zámok," povedal Michal Očovan, jeden z organizátorov festivalu.

Program festivalu doplní aj ďalšie pódium, ktoré predstaví žánrovo pestré, zaujímavé kapely a rôzne sprievodné akcie a atrakcie pre všetky vekové kategórie. Vstupenky v obmedzenom počte sú už v predpredaji na: http://www.TicketLIVE.sk

Program:

Piatok – 31.8.2018:

  • Vrbovskí Víťazi a ich súťaže počas dňa
  • Chiki liki tu-a
  • David Koller
  • Puding Pani Elvisovej
  • Afterparty

Sobota – 1.9.2018

  • Hrdza
  • Miro Žbirka
  • Love 4 Money

Predpredaj vstupeniek: TicketLIVE.sk

  • Jednodňové vstupné od 23 Eur
  • permanentka: 35 Eur

Aktualizované info na: Facebook udalosti Festival na zámku Zvolen

 

TS:

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerom sa páči toto: