Zvolen opäť ovládne skateboardová elita jazdcov

Picnic skate 2017. Foto: ilu IMG_1979

TS: Po troch kolách sa blíži SSP do svojho konca. No určite sa s ním nemôžme rozlúčiť len tak. Tento rok sa môžete tešiť opäť na dvojdňové finále, na ktorom sa určite nestihnete nudiť.

V piatok sa môžete tešiť na skvelé DC Bestricky, Jameson Barrel contest, speedtrick contesty, pekelný deathrace a množstvo ďalších zábavných súťaží pre skejťákov, ale aj divákov.

Prvý deň sa určite po zotmení neskončí a do neskorých hodín vám naservíruje tie najväčšie hip-hopové pecky DJ Frenkee. V sobotu sa môžete tešiť na Finálový Skate Jam a na Cash for Tricks, kde budete mať možnosť vyhrať množstvo peňazí na večernú afterparty, ktorá bude takisto prebiehať priamo v skateparku. Tešiť sa môžete na tvrdé koncerty ešte tvrdších kapiel Fyasco, Hrobar, Jakubysko a Absolútna Nula.

Celým dňom vás bude sprevádzať DJ Jago a po skončení koncertov sa môžete tešiť na DJ set v podaní štyroch DJov, ktorí sa už nevedia dočkať, ako vás budú baviť celý večer. Počas obidvoch dní nebude chýbať skvelé pivko, jedlo, obrovské zásoby Jameson drinkov, aktivity pre divákov, chill zóna a množstvo ďalšieho, čo ku skateboardingu patrí. A ako bonus, stanovanie v skateparku je viac než povolené.

Ste pripravení na finále SSP PICNIC SKATECUP?!

Video z minulého ročníka

TS: Tomáš Hofbauer. Foto: IMG_1979

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerom sa páči toto: