Nemocnica Zvolen pozýva verejnosť na Deň otvorených dverí

TS: Nemocnica Zvolen, členom skupiny AGEL, otvára vynovené priestory oddelenia gynekológie. Pri tejto príležitosti pripravila Deň otvorených dverí, na ktorý pozýva verejnosť zo širokého okolia.

Investované prostriedky vo výške viac ako 375 tisíc eur zmenili priestory gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia na nepoznanie. Práve táto časť nemocnice privíta návštevníkov Dňa otvorených dverí vo štvrtok 27. septembra od 13:30 hod.. Predpokladaný čas ukončenia akcie je plánovaný medzi 16:00 až 17:00 hod..

„Záujemci si budú môcť prezrieť zrekonštruované oddelenie, budú si môcť nechať skontrolovať hladinu glykémie v krvi, či krvný tlak. Zdravotný personál bude pripravený poskytnúť informácie o štandardných činnostiach i nadštandardných službách oddelenia. V rámci ďalších aktivít je pripravená prezentácia správnej hygieny rúk a následná kontrola pod UV lampou, ktorú verejnosť určite pozná z projektu Deň hygieny rúk,“ poznamenal riaditeľ nemocnice MUDr. Ján Belanský, MPH.

Oddelenie gynekológie poskytuje komplexnú zdravotnú starostlivosť pacientkam s gynekologickými ochoreniami. V rámci gynekologických operácií má v portfóliu širokú škálu operačných výkonov. Pôrodnícke a novorodenecké oddelenie zabezpečuje starostlivosť ženám v priebehu tehotenstva, počas pôrodu a v období šestonedelia.

TS: Mgr. Alžbeta Sivá – Tlačová hovorkyňa AGEL SK a.s.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerom sa páči toto: