Divadelná kvapka krvi v Divadle Jozefa Gregora Tajovského vo Zvolene

TS: Občianske združenie KLUB PRIATEĽOV DJGT v spolupráci s Divadlom Jozefa Gregora Tajovského vo Zvolene a so Strediskom kultúrno-osvetových činností posádky Zvolen organizuje už druhý ročník podujatia Divadelná kvapka krvi, ktorá sa uskutoční opäť v netradičných priestoroch na darovanie krvi, a to vo foyeri Divadla J. G. Tajovského vo Zvolene (Divadelná 3).

Prvý ročník darovania krvi v divadle bol veľmi úspešný a túto možnosť využilo viac ako päťdesiat darcov z radov zamestnancov i širokej verejnosti. Preto dúfame, že naša Divadelná kvapka krvi bude opäť podujatím, vďaka ktorému priaznivci divadla ako aj verejnosť môžu podporiť ušľachtilý čin, ktorým pomôžu ostatným. Krv je pre život každého z nás životne dôležitá a tak sa každý darca darovaním tejto vzácnej tekutiny stáva pre niekoho jedinečným záchrancom.

Darovanie krvi bude prebiehať dňa 18.3.2019 od 8:00.

Počas podujatia sa budú môcť darcovia krvi stretnúť a porozprávať s umeleckými aj neumeleckými zamestnancami DJGT. Darcovia krvi budú mať, tak ako aj minulý rok, možnosť získať dve vstupenky za cenu jednej v mesiaci apríl na jedno z predstavení DJGT.

TS: Ing. Silvia Bábelová – predseda OZ KLUB PRIATEĽOV DJGT

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerom sa páči toto: