• Ne. okt 1st, 2023

14. ročník Jazzového námestia bude plný temperamentu a ženského pôvabu

tri pekné mladé speváčky v modrom odeté
Pôvabnejšia časť Sweet little chicks. Foto: IMG_1979

Tretí júnový pondelok 17.6.2019 si rozhodne prídu na svoje priaznivci kvalitnej muzičky, tak trochu viac smerujúcej k džezu, swingu a ďalším podobným melódiám.

Tu na zvolenskom námestí sa v tento deň už po 14-ty raz bude konať hudobné podujatie, ktoré ešte nesklamalo a vždy príde s niečím novým a ani tentokrát tomu nebude inak.

Podujatie tohto druhu sa tradične koná pod hlavičkou nielen mesta Zvolen, ale samozrejme HTŠ (Hudobno Tanečné Štúdio), ktoré bude doslova pôvabne a veľkým šarmom toto podujatie otvárať.

V podstate od HTŠ sa predstavia dobre známe vokálne trio Sweet little chicks. To nieje až taká novinka, ale, čo je už trošku viac zaujímavejšie je, že bude táto vokálna skupina spievať piesne skoro výhradne od The Andrews Sisters.

The Andrews Sisters bola americká dievčenská hudobná skupina, zložená z LaVerne Andrewsovej, Maxene Andrewsovej a Patricie Andrewsovej. Je známa vďaka hitom ako „Don’t Sit Under the Apple Tree“, „Rum and Coca Cola“ „I Can Dream, Can’t I?“ a „Boogie Woogie Bugle Boy“. Wikipédia.

V rámci ostatného programu sa môžete tešiť na Ondřej Štveráček Quartet (O. Štveráček – sax, S. Mácha – klavír, T. Baroš – bass, D. Hodek – bicie).

Po 21:30 Big band Žilinského konzervatória. 

Neváhajte a príďte si v piatok užiť na námestie pohodový večer na Jazzové námestie 2019

Program začiatok Jazzové námestie 2019 – 19:00

Článok a foto: IMG_1979