Nemocnica AGEL Zvolen bude nasledujúce dni v štandardnej prevádzke

TS: Nasledujúce dni, ktoré súvisia s veľkonočnými sviatkami, budú pre prevádzku zvolenskej nemocnice bez zmeny. Chod nemocnice nebude obmedzený, počas dvoch sviatočných dní sa pozastaví len očkovanie vo veľkokapacitnom vakcinačnom centre v budove Doprastavu vo Zvolene.

Pacienti, ktorým to zdravotný stav dovoľuje, budú prepustení do domáceho liečenia, všetci ostatní vrátane pacientov s koronavírusom, budú v starostlivosti zvolenských zdravotníkov. Okrem zdravotnej starostlivosti bude nemocnica poskytovať aj možnosť bezplatného antigénového testovania, ktoré je súčasťou mobilného odberového miesta na Ferienčíkovej ulici, a to okrem Veľkonočného piatku a Veľkonočného pondelka. V sobotu, 3. apríla bude MOM otvorené od 8:00 hod. do 16:00 hod. Vakcinačné centrum bude taktiež 2. apríla a 5. apríla zatvorené.

Všetky doteraz prijaté opatrenia týkajúce sa epidemiologickej situácie v nemocnici trvajú aj naďalej vrátane zákazu návštev. V dňoch 3. – 4. apríla (sobota a nedeľa) bude zavretý hlavný vchod do chirurgického pavilónu z dôvodu opravy podlahovej krytiny. Vstup do budovy bude možný len bočným vchodom.

TS: Mgr. Martina Pavliková – Hovorkyňa skupiny AGEL SK

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerom sa páči toto: