Country záhradu poctí svojou návštevou Lojzo

Areál Country záhrady. Foto: IMG_1979

V druhý augustový piatok 13.8.2021 opäť ožije priestor mestského parku Lanice nevšedným životom, nakoľko v tento letný deň (od 15:00) sa tu bude konať Zvolenčanmi dobre známe hudobné podujatie a to Country záhrada a tento rok to už bude jej 14. ročník.

Country záhrada sa počas svojej existencie konala na rôznych miestach, či to bola záhrada Lesníckeho a drevárskeho múzea, Park Ľudovíta Štúra alebo Kultúrny dom železničiarov (dažďová verzia).

Avšak za ostatné roky sa dobre etablovala na Laniciach a rok čo rok ju navštívi čoraz viac ľudí a užívajú si ju doslova plnými dúškami.

Organizátori – v tomto prípade Zvolenské kultúrne centrum a mesto Zvolen opäť poriadne zalovili a pozvali na toto podujatie niekoľko kapiel, žánrovo ladiacich na Country a bluegrassovú strunu.

Hlavná hviezda a ťahák festivalu doslova legendárna kapela Lojzo a ďalší interpreti, ktorí zahrajú sú Šumichrast, pltníci, Grass west a naša zvolenská kapela Pacipacifik.

Okrem hudobných skupín sa predstaví v rámci sprievodného programu aj westernová skupina Túlaví vlci so svojim bohatým programom.

V areáli sa bude možné občerstviť nielen alko, ale aj nealko a bude tu aj čajovňa a nejaké tie grilované vecičky na jedenie.

Samozrejme tak ako za ostatné roky, tak aj teraz si bude možné opiecť vlastné dobroty na tu pripravenom ohnisku.

Na záver to najhlavnejšie a to, že na podujatie je vstup voľný a postupne budeme pridávať ďalšie informácie.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerom sa páči toto: