• So. dec 10th, 2022

Noc strachu a smiechu na Zvolenskom zámku

ByIMG_1979

apr 5, 2009 , , ,

noc-strachu-a-smiechu

O tejto pripravovanej akcie som sa dozvedel z internetovej stránky a vravel som si, že čo to už, len bude za vystúpenie pre malé deti, ale po chvíli som si povedal, že za kúsok recesie nič nedám a pôjdem sa pozrieť na predstavenie a urobím zopár fotografií.

Snažil som sa o to, aby som sa dostal hneď v piatok 3. apríla na prvé predstavenie o 18tej hodine, aby som mal aj dostatok svetla na fotografovane. Keďže som sa dostal na zámok pred 17 hodinou a kúpil som si lístky, tak som už ostal na zámku a vyčkával na začiatok predstavenia.

Predstavenie ako také bolo dobre pripravené a bolo spracované formou rôznych krátkych predstavení rôznych divadelných súborov a prešli sme, dá sa povedať, všetkými útrobami Zvolenského zámku. Celkové predstavenie trvalo okolo 90 minút čo ma príjemne prekvapilo aj kvalitou spracovania a dosť veľkou dávkou improvizácie. Najmenšie deťúrence mali ohromnú radosť, lebo takmer z každého rohu sa ich snažil niekto nastrašiť a tie potom vrieskali o stošesť.

Keď skončilo posledné predstavenie, vonka už bola tma a už sa nedalo ani poriadne fotografovať, ale to čo som stihol dovtedy tak to nájdete na  mieste – je to bez mála 90 fotografií, takže pekné pozeranie a s pozdravom sa lúči Ján.