• Ne. dec 3rd, 2023

IN zábava a podnik v meste Zvolen ?

Autor IMG_1979

jún 23, 2011
Informačný leták zvolenského kultúrneho leta.

Mesto Zvolen ponúka svojim obyvateľom a návštevníkom len minimum možností na kultúrny zážitok. Ak  nerátame posedenie v baroch na námestí, alebo v priľahlých uličkách.

Počas letných mesiacov je situácia oveľa lepšia. Mesto organizuje Zvolenské kultúrne leto s bohatým kultúrnym programom. Hlavné pódium je umiestnené na námestí pri fontáne.

Konkurenciou pre Zvolenské kultúrne leto je množstvo podnikov, reštaurácií a barov, ktoré rôznymi akciami lákajú návštevníkov.

Najväčším množstvom návštevníkov sa môžu popýšiť podniky na námestí. Vybavené sú terasami, ktoré poskytujú hosťom príjemné posedenie pri chladenom nápoji a zároveň im dávajú možnosť zúčastniť sa programu kultúrneho leta.

Ani ostatné podniky v meste nechcú prísť o svojich zákazníkov. Snažia sa ich prilákať tak, že pozvú DJ-eja, kapelu a popri tom ponúknu hosťom akciu na nápoje a podobne.

Konkurencia ich núti k takýmto krokom. Je v prvom rade v ich záujme prilákať hostí a zabezpečiť si tak nevyhnutné financie na chod podniku, platy zamestnancov…

Ak sa však bližšie pozrieme na jednotlivé podniky v meste zistíme, že fantázia majiteľov končí pri kapele a DJ – ovi, ktorých sme počúvali nedávno v susednom podniku. Momentálne sú in guličky, ale nie Venušine 😀

Otázka znie – dá sa nájsť vo Zvolene podnik, ktorý ponúka niečo navyše, ktorý láka svojich návštevníkov, aby v príjemnom prostredí radi trávili čas a dobre sa zabavili?

Povedal som si, že zistím odpoveď na danú otázku. Budem pre vás hľadať zaujímavé kluby, bary, kaviarne, pivárne a predstavím vám ich ponuku, ktorou chcú prilákať možno práve vás.

Môj názor však môže byť úplne iný, ako názor váš. Koľko ľudí, toľko chutí. Vyzývam preto majiteľov podnikov v meste, aby sa postavili zoči voči svojej konkurencii a prezentovali svoje aktivity, ktoré majú pripravené pre súčasných ale i potencionálnych zákazníkov.

Ako prvý zareagoval na moju výzvu majiteľ disco baru Hospital na zvolenskom sídlisku Západ (bývalá Casablanka) pán Stanislav Koudela.

Viac sa dozviete už o pár dní…

Vyzývam všetkých majiteľov podnikov vo Zvolene, ktorí majú záujem prezentovať svoje služby, aby ma kontaktovali  na zv-podujatia@live.com alebo na telef. č. 0908 516 630

Blog: Ján Števonka. Gramatická úprava: Helena Zacharová.