Po minulom roku opäť vyhralo FC Mesto

ac-stacia-fc-mesto-2012-zvolen-6

FC Mesto. Foto: Ján Števonka.

V posledný decembrový deň roku 2012 sa uskutočnil na ihrisku SOTŠ vo Zvolene v poradí už 57. ročník Silvestrovského futbalu (SiFu). Na ihrisku sa v tomto zápase proti postavili už po 57. krát AC Štácia a FC Mesto. Za jednotlivé družstvá v tomto stretnutí hrali hráči, ktorí sú bývalými legendami, špičkoví hráči s pobytom vo Zvolene ale i hráči hrajúci v minulosti v tomto meste.

Komentovania tohto stretnutia sa ujala nerozlučná dvojica Marián Kološta a Miloš Masarik, ktorí okrem moderovania spomenuli aj pikošky zo zákulisia rokov predchádzajúcich ako aj rôzne štatistiky rokov minulých a samozrejme losovania tomboly.

Pre všetkých, ktorí sa v tento deň podujatia zúčastnili bolo pripravené občerstvenie rôzneho druhu a samozrejme nemohla chýbať ani zmienená tombola o vecné ceny. Hlavná cena tento rok bol LED LCD televízor.

Nezabudlo sa ani na uctenie minútou ticha za zosnulých v roku 2012 a to na Dr. Oskára Eleka, Vladimír Štadruker a storočný Gejza Turis.

O tradičný výkop sa postarala dvojica Miroslav Kusein a Vladimír Maňka – známi to predstavitelia mesta Zvolen a hra sa mohla začať.

V tomto dueli napokon vyhralo FC Mesto nad AC Štácia vysoko 4:1 po polčase 0:0 a pár minút z tohto zápasu si môžete pozrieť na priloženom videu.

Video – doporučujem tlačidlo HD na videu (AC Štácia v modrom)

AC Štácia – FC Mesto

Vojtech „Béla“ Mozoláni

Fotografie

Článok, foto a video: Ján Števonka.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.