• Ut. feb 7th, 2023

Súťaž z kultúrneho života v meste Zvolen

ByIMG_1979

mar 5, 2013 ,

sutazRedakcia Zv-podujatia si pripravila pre všetkých čitateľov aj nečitateľov, proste pre všetkých, ktorí majú chuť súťažiť zaujímavú súťaž.

Nosná myšlienka súťaže tkvie v tom, ako dobre poznáte mesto Zvolen, nielen po stránke kultúrneho života, ale aj toho, čo sa vo Vašom okolí nachádza a veľakrát možno ani o tom neviete.

Súťaž bude prebiehať v dvojtýždenných cykloch a to tak, že vždy v pondelok sa na stránke objaví meno/á výhercu predchádzajúcej súťaže a zároveň nová/é súťažné otázky na daný týždeň. V piatok sa súťaž zastavuje a cez víkend vyhodnocuje a následne v pondelok nájdete nové otázky a meno jedného výhercu z každej súťaže, ak tých súťaží bude viac a takto dookola.

V priebehu týždňa sa však môže stať, že dajme tomu v stredu pribudne ešte jedna zaujímavá súťažná otázka, takže odporúčame sledovať stránku. Môžete sa zúčastniť všetkých súťaží a odpovedať tak na všetky otázky a ak budete mať šťastie, získate viac cien.

Ceny, ktoré budete môcť vyhrať nebudú možno v začiatkoch  lákavé, ale dúfame,  že sa to bude postupne  zlepšovať. Pod súťažnými otázkami sa nachádzajú v albume predmety, ktoré sú určené do súťaží a ak Vás niečo naozaj zaujme a práve tú cenu budete chcieť vyhrať, tak k vašej odpovedi dopíšte aj  tento predmet. Ak vyhráte,  tak Vám bude cena odoslaná.  V opačnom prípade sa bude posielať cena, ktorá je určená pre daný týždeň.

Súťažje predbežne pozastavená nakoľko ešte niesu vybavené a odovzdané ceny.

Nemusíťe odpovedať na všetky otázky stačí, len na jednu z nich 

Prvá súťaž

Druhá súťaž

Tretia súťaž

Odpovede píšte do tohto formuláru

Máte záujem prispieť niečim do súťaže?

Ako protihodnotu ponúkame pre Vás reklamu na 1 mesiac úplne zadarmo.

Vminulej súťaži vyhrali a správne odpovede: 

 • Kurz krasokorčuľovania – Ján Kurnas
 • ostatná cena –
 • ostatná cena – Anna Bellová
 • ostatná cena – Šimon Šuňavec

V priebehu pár dní sa ku Vám vaša výhra dostane domov poštou na uvedenú adresu v @

Ďalšie ceny v súťaži 

 • kurz korčulovania v trvaní 3 mesiacov pre sezónu 2013/14 venoval Športový krasokorčuliarsky klub mesta Zvolen a táto cena bude zaradená do súťaže 15.4.2013
 • Antistresový vankúšik
 • Koňský gel 500g
 • stojan na nože
 • obojstrané zrkadlo Oriflame (jedna strana je zvätšovacia)
 • niekoľko drevených vecí do kuchyne
 • rôzne knižné publikácie

Športový krasokorčuliarsky klub mesta Zvolen

Športový krasokorčuliarsky klub mesta Zvolen (ďalej ŠKK) oficiálne začal svoju činnosť 29.7.2009 potvrdením registrácie Ministerstvom vnútra SR. Jeho hlavným poslaním je rozvoj krasokorčuľovania v meste Zvolen a vytvorenie vhodných podmienok pre voľno časové aktivity detí a dospelých, ktorí majú záujem o krasokorčuľovanie a o rekreačné korčuľovanie. Ponúkame nový, moderný typ tréningového procesu, zameraný na neustále zdokonaľovanie krasokorčuliarskych schopností zábavnou formou. 26.6.2010 sa ŠKK stal riadnym členom Slovenského krasokorčuliarskeho zväz.

Fotografie

Článok a foto: Ján Števonka.

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteri