• St. mar 29th, 2023

Charisma zažije v marci primátorskú návštevu

charisma-plagat-marec-2014
Pestrá paleta na mesiac marec.

Ak hľadáte nejaké podujatie, ktoré by ste chceli vidieť, respektíve  hľadáte, čo by Vás mohlo osloviť, ponúkame Vám štedrú ponuku podujatí na tento mesiac v Charisma Café & Bar.

Ponuka je v celku viac než zaujímavá a všetko to odštartuje už tradičný a medzi návštevníkmi dobre prijatý Café Quiz, čo je vlastne prvý barový kvíz. Tento mesiac bude pokračovať ďalšími štyrmi kolami.

vznch-plagat-charisma-2014V rámci hudobnej produkcie môžete očakávať jednu zaujímavú a fantastickú kapelu VZNCH (Voľné združenie nezáväzného charakteru), ktorá vo Zvolene už raz vystupovala a to počas lesníckeho dňa a veru dav pred pódiom hovoril jasnou rečou. Čo ste možno nevedeli, v kapele za bicími sedí banskobystrický starosta Peter Gogola a ten sa už na Vás doslova teší.

Okrem tejto kapely príde tradičná bluesová kapela ZVA 12-28 Band na čele s Norbertom Červeňákom a tí, ktorí máte radi diskotéku, pardon párty, tak si možete ísť zatrsať až v dvoch kolách tanečnej akcie Funken Gruven s DJ-mi Noksom a Good Moodom.

whiskyho-cestovatelske-kino-vietnamO  ceste po Vietname Vám príde porozprávať v pravidelnom cestovateľskom okienku spevák kapely Slobodná Európa, Whisky. Jeho pútavé rozprávanie bude doplnené projekciou a fotografiami.

Takže ako vidíte, bude to dosť zaujímavé a dozaista si niečo nájdete, čo Vás osloví a už teraz sa na Vás teší kolektív kaviarne Charisma Café & Bar.

Program

  • 4, 11, 18 a 25.3.2016 začiatky o 19-tej – Café Quiz
  • 8.3.2014 začiatok o 20-tej – VZNCH
  • 14. a 28.3.2014 začiatky o 21:00 – Funken Gruven
  • 20.3.2014 začiatok o 19-tej – Whiskyho cestovateľské kino 

Vietnam od čínskych hraníc na severe až po kambodžské na juhu. Obrovské metropoly Saigon a Hanoi, tradičné horské kmene v oblasti Sapa, osamelé pláže bez náznakov turizmu, reštaurácie kde sa podávajú psy a mačky, odľahlé vidiecke oblasti plantáží kávy a korenia, ale aj americké zverstvá počas vietnamskej vojny. O tom bude reč na najnovšom pokračovaní Whiskyho cestovateľského kina.

zva-12-28-band-marec-charisma-2014

  • 22.3.2014 začiatok o 20:00 – ZVA 12-28 Band

Koncert zvolenskej kapely ZVA 12-28 Band, ktorá robí svieže autorské blues na pozoruhodnej inštrumentálnej a interpretačnej úrovni.

charisma-plagat-marec-2014

Zdroj info (Charisma Café & Bar)

Článok: Ján Števonka.

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteri