• Pi. feb 3rd, 2023

Súťaž o vstupenky na Červenú čiapočku

ByIMG_1979

apr 23, 2014 ,
cervena-ciapocka
Červená čiapočka.

V novembri minulého roka sa konala na Starej radnici séria prednášok, ktorú si pripravilo a prezentovalo Centrum environmentálnej a etickej výchovy Živica.

Do Zvolena na Starú radnicu prišlo predstaviť projekt pod globálnym názvom Nevyšliapanou cestou. Partnerom projektu bola švajčiarska organizácia Urban AgriCulture Netz Basel.

V rámci tohto podujatia sa konala aj prezentácia novej lokálnej meny Živec.

V apríli tohto roka naozaj Zvolenský živec uzrel svetlo sveta a prvým miestom, kde sa dal kúpiť alebo zameniť bola kaviareň Džezva. V priebehu apríla pribudli na zoznam ďalšie podniky, ktoré prijali túto menu a je možné v ich prevádzkach aj nakupovať tovar Charisma Café & Bar a Moja Krajina.

Na podporu tejto lokálnej meny sa bude konať v DK ŽSR divadelné predstavenie divadla Bez opony z Banskej Bystrice pod názvom Červená čiapočka. Vhodné pre divákov od 3 do 99 rokov.

Vstupné je 2,50 eur alebo živca a v cene lístka je zahrnutý 1 Zvolenský živec, ktorý môžete použiť pri platení v prevádzkach, zapojených do obehu lokálnej meny. Pri nákupe má hodnotu 1 euro.

Predpredaj vstupeniek v Kafé Džezva, Tehelná 4, Zvolen (budova Klemo) od 23.4. a predaj priamo na mieste pred predstavením.

Ak nám správne odpoviete na otázku, ako sa volá zvolenská lokálna mena, dvaja vyžrebovaní súťažiaci dostanú od redakcie po jednom lístku práve na toto divadelné predstavenie.

Odpovede píšte spolu s kontaktnými údajmi do priloženého formulára a 30. 4. 2014 bude zverejnený výherca.

Ako sa volá zvolenská lokálna mena?

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteri