Vo futbalovej prípravke sa zrodili zaujímavé výsledky

besina-michal

Michal Bešina. Foto: Ing. Miloš Masarik.

Súťaž prípraviek pokračovala ďalšími tromi kolami. Nádeje MFK Zvolen odohrali po dve stretnutia v jednotlivých kategóriách so súpermi na domácom trávniku a raz vycestovali za súperom. Súťaž sa hrá nezvyklým  a zaujímavým spôsobom, preto sa nemožno čudovať niekedy nezvyčajným výsledkom. V každej kategórii sa súčasne hrajú dva zápasy tých istých mužstiev a po odohratí stretnutí po 2x25 minút u U 11 i U 10 s počtom 1+5 hráčov a 2x20 minút u U 9 s počtom 1+4 na podľa kategórií zmenšených hracích plochách sa výsledky sčítavajú, preto sa niekedy vyskytujú skoro i „hádzanárske“ výsledky. 4. kolo súťaže prípraviek: MFK Lokomotíva Zvolen - Dukla Banská Bystrica
  • U11 - 5:6        Góly: Bartoš 2, I. Zajac , Bozalka , Baránek
  • U10 - 13:10    Góly: Sudimák 3, Kučera 2, Kováč 2, Krupa 2, Štefko 2, Hronček ,Végh
  • U  9 - 11:11    Góly: Necpal 3, Machač 2, Obšut 2, A. Barcík , S. Barcík , Damian Korečko  a Halama