• Št. feb 2nd, 2023

Za Váš názor Vás odmeníme Seatom na víkend

ByIMG_1979

jún 16, 2014 ,
seat-st
Seat. Foto ilustračné zdroj internet.

Veľavážení priatelia, obyvatelia mesta Zvolen a aj Vy všetci ostatní.

Pred nedávnom sme Vás informovali o tom, že spravodajský  internetový portál ZV-podujatia prechádza pod správu OZ Priatelia zvolenskej kultúry. Toto spojenie nastalo 16.5.2014 ako aj vznik občianskeho združenia hlavne preto, že nám nie je ľahostajné, čo sa vo Zvolene deje v rovine kultúrno-spoločenského aj športového života.

Sami viete veľmi dobre, že to nefunguje tak, ako by malo a posledné udalosti – či už problém s financiami na hokej alebo sťažnosti od občanov na skateboardové ihrisko na Západe pred pár dňami sú len toho dôkazom a je toho podstatne viac. 

Nakoľko sa podarilo zhodou šťastných okolností vyhrať v tombole hlavnú cenu – zapožičanie auta Seat Leon na víkend s plnou nádržou, tak sme sa rozhodli túto cenu darovať do súťaže pre jedného alebo jednu z Vás. Na zaradenie do súťaže stačí naozaj len málo:

Na to, aby ste boli zaradení do súťaže naozaj netreba veľa. Stačí len pár vetami napísať, čo by ste vo Zvolene uvítali alebo čo Vás naopak hnevá a čo by bolo treba zmeniť.

Vyhodnocovať sa bude na základe náhody a šťastnej ruky. Okrem hlavnej ceny, už spomínaného osobného automobilu na víkend dá redakcia do súťaže  bonusové ceny, ktoré dostanú najzaujímavejšie príspevky.

Všetky názory budú potom uverejnené v jednom článku, avšak bez Vášho plného mena, nakoľko zachovávame anonymitu. V podstate ide o to, aby si kompetentní prečítali Váš názor a možno sa niečo pohne dopredu. Takéto podnety pomôžu aj nám v tom, akým témam sa máme venovať, čo Vás zaujíma a na čo by ste sa radi dozvedeli odpovede.

Súťaž bude prebiehať od 16.6.2014 do 31.7.2014 a vo štvrtok 31.7.2014 sa dozviete meno šťastného výhercu. Certifikát dostanete od nás po vzájomnom dohovore a na základe neho Vám potom Auto Slovák požičia dané auto.

Súťaž ukončená – výhercom súťaže sa stal pán  Martin  Dvorský –  Gratulujeme

Vaše názory môžete posielať buď cez priložený kontaktný formulár alebo môžete písať na adresu zv-podujatia@live.com

Veľa šťastia v hre praje redakcia.

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteri