• Po. feb 6th, 2023

Vo Zvolene vznikol obchod Moja Krajina, kde nájdete tie najkvalitnejšie domáce produkty

Všetko dobré. domáce najlepšie.

moja

Vo  Zvolene sa vďaka iniciatíve rodiny Filatovcov a občianskemu združeniu MOJA KRAJINA podarilo v roku 2013 otvoriť  obchod, ktorý obyvatelia už dávno potrebovali.

IMG_3570

IMG_3557

Hlavnou myšlienkou obchodíku MOJA KRAJINA je podporiť slovenskú výrobu a ukázať zákazníkom, že je možné nájsť na jednom mieste široký výber kvalitných potravín od slovenských výrobcov. Ich sortiment sa neustále rozrastá o nové zaujímavé produkty a nepohrdnú žiadnym slovenským výrobcom, ktorý si zakladá na kvalite svojich výrobkov.

V ich portfóliu produktov nájdete okrem pečiva a sezónnych produktov   hlavne kvalitné mliečne výrobky z kravského, ovčieho a kozieho mlieka, hydinu z domáceho chovu a vajcia, bravčové mäso , hovädzinu priamo z farmy,  a množstvo iných mäsových výrobkov, ktoré inde nedostanete.  Najlepšie je na tom to, že všetko si môžete dopredu objednať, telefonicky.

MOJU KRAJINU nájdete v podchode vedľa kníhkupectva, na začiatku námestia SNP vo  ZVOLENE hneď oproti soche “VALAŠKA” .

IMG_3569

IMG_3559

Navštívili sme ich počas ochutnávky domácich dobrôt od trnavského výrobcu Mäsovýroba Róbert Gašparík, ktorý vyrába tradičné domáce dobroty z bravčového mäsa, ktoré si mnohí z nás pamätajú z čias zabíjačiek.

Navštívte aj vy obchodík MOJA KRAJINA a presvedčte sa čo sa v ňom skrýva.! Pre aktuálne informácie z diania v MOJEJ KRAJINE sa staňte fanúšikom ich Facebook stránky  TU

IMG_3522-edit

IMG_3532-edit

PR-Regioon.sk