• Št. feb 2nd, 2023

Mamičkovské stretnutie nielen pre mamičky

dojcenie-zvolen
Dojčenie.

O tehotenstve, materstve, dojčení a v podstate o všetkom, čo s touto témou súvisí sa dá dočítať na internete. Dozvedieť sa však informácie od fundovaného odborníka v príjemnom prostredí, povymieňať si navzájom skúsenosti a postrehy s ostatnými úplne bezplatne,  to je už iná kategória.

Po dvoch častiach podujatia “Dojčenie je tekutá láska“ sa premietal dokument Dr. Jacka Newmanna pod názvom „Názorný sprievodca dojčením“. Po ňom už certifikovaná poradkyňa pri dojčení Martina Piaterová odpovedala prítomným ženám na ich bádavé otázky.

Ďalšie podobné stretnutie sa bude konať 24. októbra 2014 sa o 10.00 hod. a bude to stretnutie nastávajúcich a dojčiacich matiek s deťmi pod názvom Dojčím, dojčíš, dojčíme…. s certifikovanou poradkyňou Martinou Piaterovou.

Podujatie sa uskutoční v oddelení literatúry pre deti a mládež.

Týmto pozýva Martina všetky mamičky s deťmi a nastávajúce mamičky na ďalšie stretnutie s cieľom vzájomnej výmeny skúseností, s možnosťou dozvedieť sa odborné informácie a so zábavou s deťmi. Mamičky si môžu priniesť deti aj s kočíkmi, priestor s kobercom a stolíkmi je vhodný pre aktivity s deťmi i dospelými.

Vstup na stretnutia je voľný a nie je potrebné vopred sa nahlasovať.

dojcenie-kniznica-zvolen-2014

Článok:  Ján Števonka.

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteri