Aj Zvolen zažije poriadnu plesovú sezónu

Jana Filová, Lucia Václavíková a Blanka Zajíčková. Plesová sezóna už na Slovensku odštartovala Plesom v opere a Plesom Spišiakov, začala už i vo Zvolene, ale to najlepšie nás ešte len čaká.

Dá sa povedať, že všetko to odštartoval už 4. ročník Zumba plesu, ktorý sa konal už včera 17.1.2015 v kulturáku v neďalekej Dobrej Nive a veru bola to zábava veľkolepá.

Ale keď sa pozrieme bližšie na tie, čo sa ešte len budú konať, tak rozhodne medzi nimi nájdeme také, ktoré sa dajú zaradiť do vskutku zaujímavých kategórií.

A práve o takýchto zaujímavých plesoch, ktoré sa ešte len budú konať si teraz niečo viac napíšeme.

Najhonosnejší

Nálepkou najhonosnejší sa dá rozhodne označiť Zvolenský ples, ktorý sa bude konať v hoteli Poľana. Helena Vondráčková, tanečný pár Natália Glosíková a Matej Chren a mnohonásobná majsterka SR a ČR v hre na heligóku Vlasta Mudríková budú tí, ktorí budú zabávať plesajúcich hostí.

Moderátorom večera bude Rado Kuric a o to, aby parket nebol prázdny sa postará niekoľkonásobný víťaz speváckych súťaži Samuel Lorinčík. Toto všetko a ešte podstatne viac sa uskutoční 7.2.2015. Viac info klik na foto.

Zvierací

Pod názvom Benefičný ples mačiek sa bude konať v gymnáziu Ľudovíta Štúra vskutku zaujímavý ples, počas ktorého sa okrem fantastickej zábavy bude súťažiť o najkrajšiu cicu a najkrajšieho kocúra plesu. Počas plesu môžete očakávať, že do tanca Vám okrem živej hudby zahrá DJ, samozrejme bude aj tombola, polnočná kapustnica a veľa ďalšieho.

Folklórny

Marína ples je už tradičnou značkou, ktorá bola veľmi dobre prijatá a má veľké zastúpenie spokojných hostí. Tradične sa koná vo svojom domovskom stánku DK ŽSR a vždy je zárukou kvalitného programu, výbornej hudby, delikátneho jedla samozrejme nemôže chýbať tombola a na záver aj malý darček. Tento rok sa bude konať 7.2.2015

Športový

OZ Slovenský šport zorganizoval Volejbalový ples, ktorý je primárne určený pre hráčky, hráčov, ich rodičov, priateľov a všetkých volejbalových nadšencov. Samozrejme môžete očakávať, že tam uvidíte aj naše úspešné prvoligistky.

Naplniť bruchá sa bude dať zo švédskych stolov, chýbať nebude pečené prasiatko, tombola a kopec zábavy.

Študentský

Aj študenti plesajú a už 2. ročník plesu pripraví študentská rada na gymnáziu Ľudovíta Štúra 30.1.2015. Zabávajúci sa môžu tešiť na živú kapelu, speváčku a ako čerešničku na torte ohňostroj. V cene vstupného sa každému ujde hlavné jedlo, budú aj švédske stoly, samozrejme káva alebo čaj, dezert, prípitok a nealko pre šoférov.

Školský

Asi najznámejší je ten, čo sa už za posledné roky koná na IX. ZŠ na sídlisku Západ a tento rok to nebude inak. V rámci programu sa môžu všetci tešiť na zaujímavé nielen hudobné, ale aj tanečné vystúpenia a o hudobnú zábavu počas tanca sa postará DJ. Jedlo tradične ukuchtia na túto príležitosť v miestnej kuchyni a samozrejme bude už tradične veľmi dobre prijatá polnočná kapustnica.

Lesnícky

Lesnícka fakulta Technickej univerzity vo Zvolene, Vysokoškolský lesnícky podnik TU vo Zvolene ako aj Základná odborová organizácia Lesníckej fakulty pri UOO pracovníkov TU vo Zvolene pozýva na:

3. reprezentačný ples Lesníckej fakulty 24.1.2015 v reštaurácii Centrum.

Fotografie

Článok: Ján Števonka

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerom sa páči toto: