Na Valentína prišiel do Europy zaspievať Tibor Gyurczsik

tibor-gyurcsik

Finalista X Factor Tibor Gyurcsík. Foto: ZV-podujatie

Deň sv. Valentína 14.2.2015 sa dal osláviť na veľa spôsobov, záležalo od každého, ako sa k tomu postavil. Niekomu sa tento sviatok páči, nakoľko svojej milej/milému môže niečo pekné kúpiť a potom zažiť večer plný romantiky.

Druhá strana zas povie, že je to komerčný sviatok bez opodstatnenia a že na Slovensku máme svoje tradičné sviatky.

Nech je pravda na ktorejkoľvek strane, v tento sobotný deň sa okrem iných podujatí v meste Zvolen konalo v Europe jedno vskutku zaujímavé podujatie.

Nebudem Vás už dlho napínať, ale rovno poviem, že prišiel finalista X Factor Tibor Gyurcsík, ktorý počas svojich vstupov ako sám povedal, spieval len zamilované skladby.

V priebehu jeho vystúpenia, ako bolo avizované všade na letákoch sa aj súťažilo a to o dosť lákavú cenu v podobe 150 eurovej poukážky, ktorú bolo možné použiť na nákup v prevádzkach v tomto OC.

Na získanie poukážky stačilo naozaj len málo a to na pódiu so svojou polovičkou, poprípade kamarátkou sa správne zhodnúť na odpovediach piatich otázok o tom druhom a pokiaľ ste sa viackrát zhodli, poukážka bola Vaša.

Nebudem to už viac naťahovať, nech sa páči dve videá, jedno v podobe speváckeho vystúpenia a druhé zo samotnej súťaže a pri ďalšej podobnej akcii dovidenia priatelia.

Tibor Gyurcsík

Súťaž

Fotografie

Článok, foto a video: Ján Števonka

Pridaj komentár