• Št. nov 30th, 2023

Fíha a Tralala na okružnej ceste v Europe

fiha-a-tralala-v-europe-zvolen
Foto: Ján Števonka.

Predposledné zábavné podujatie pre malých a veľkých v rámci série zábavných sobôt pod názvom Prázdniny s Europou sa uskutočnilo v sobotu 25.8.2012 so začiatkom o 14:00 hod.

Hlavnými aktérmi bola dvojica dievčat Fíha a Tralala, ktoré išli na okružnú cestu okolo rozprávkovej ríše a zrazu sa ocitli v obchodnom centre. Aby sa mohli vrátiť na svoju planétu museli za pomoci detí splniť veľa rôznych úloh.

Behalo sa, skákalo, ba aj tancovalo a musí sa uznať, že dievčatám sa darilo zapájať deti do súťaží. Za účasť v nich dostalo každé dieťa sladkú odmenu.

Aj na tejto akcii bolo vidieť, že návštevnosť má každým týždňom klesajúcu tendenciu, ale ten, kto si našiel čas sa isto zabavil do sýtosti.

Sprievodnou akciou tohto podujatia bolo maľovanie na tvár a na telo.

Ako zvyčajne Vám prinášame ako jediní štandardne video a fotografie a o týždeň sa stretneme znova.

Video

Fotografie

Najbližšie v sobotu 1.9.2012 bude už posledné zábavné popoludnie a to Pirátska odysea: Jedinečná fantasy pre deti aj dospelých o putovaní dvoch večne stroskotaných pirátov na najzáhadnejšie ostrovy sveta. Ostrovy 4 metrových Kyklopov, Chodúľových Minotaurov, Bájnych obrovitánskych Sirén a medúz, Liliputánov i Bájnych morských veľhadov sa rozprestrú pred očami divákov, ktorí budú do strastiplného putovania aktívne zapojení. Pirátov a ich pirátsku odyseu odporúčajú desiati z jedenástich svetových Pirátológov.

Samozrejme je to úplne zadarmo a vrelo odporúčame.

Článok, foto a video: Ján Števonka.

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteru

Podobná téma