Domka usporiadala podujatie Zumba a hopec

zumba-a-hopec-oko-zvolen

Foto: Stanislav Duraj

Domka združenie saleziánskej mládeže dňa 15. marca usporiadala podujatie pod názvom „Zumba a hopec zažiješ srandy kopec“. Toto podujatie bolo usporiadané v priestoroch Občianskeho centra OKO na sídlisku Zvolen Západ. Na úvod organizátor podujatia predstavil Etel Kočišovú, ktorá sa venuje tancovaniu od malička a bude tu predtancovávať zumbu a hiphop. Venuje sa nielen týmto tanečným štýlom ale aj street dance (hiphop, house, waacking, locking), latino tance (salsa, bachata), disco dance, dancehall, klasický tanec, ale aj folklóru. V spolupráci s ostatnými dievčatami organizuje každý mesiac Maratón pohybu, ktorý tiež prebieha v Občianskom centre OKO.

Prvá polovica programu bola zameraná na zumbu. Účastníci sa počas prestávky mohli občerstviť a dozvedieť sa niečo o hiphope, kde vznikol, ako vznikol, kto ho založil ale aj čím sa prejavuje. Po prestávke nasledovala druhá polovica programu, ktorá bola zameraná na hiphop.

Po ukázaní základných tanečných pohybov sa každý účastník mohol prejaviť a ukázať ako práve prežíva hudbu, ktorú počuje.

Fotografie

Článok a foto: Stanislav Duraj.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.