V DJGT sa bude konať 12. ročník DOD

djgt

Zvolenské divadlo

TS. Vedeli ste, že po prvýkrát otvorilo zvolenské Divadlo J. G. Tajovského divákom svoje dvere už 1. mája 2004? Stalo sa tak jedným z prvých divadiel na Slovensku, ktoré túto tradíciu zaviedlo a aj ju udržuje.

Tento rok sa môžete tešiť na 12. ročník, ktorý sa ponesie v duchu hesla: „KAŽDÝ MÔŽE BYŤ CELEBRITOU, KAŽDÝ SI MÔŽE UŽIŤ SVOJICH PÄŤ MINÚT SLÁVY.“

Návštevníci dostanú príležitosť vstúpiť na dosky znamenajúce svet, zažiť svetlá reflektorov, zamaskovať sa podľa svojich nápadov a spraviť si selfie či skupinovú fotku priamo na scéne. Technickejšie typy určite ocenia návštevu kabín nad javiskom a zákulisia. V prípade pekného počasia bude paralelne pripravené vonkajšie malé pódium pred divadlom, kde budú prebiehať súťaže a rozhovory s hercami.

Vítaní sú veľkí aj malí zvedavci, ktorí sa na magickým divadelných doskách môžu stať aspoň na chvíľu celebritami a objavovať v sebe skrytý talent. Zákulisím budú návštevníkov sprevádzať členovia umeleckého súboru, ktorých môžete poprosiť o podpis na autogramiádovú kartu. Vstup je dňa 1. mája v čase od 10.00-12.00 bezplatný a nech prídete kedykoľvek, stále sa bude niečo diať!

TS: Mgr.art. Uršuľa Ferenčuková dramaturgička DJGT Zvolen

Už zajtra  01. 05. 2015 v rámci podujatia DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ DJGT  začína predpredaj vstupeniek na 42. ročník medzinárodného divadelného festivalu Zámocké hry zvolenské.

Pokladňa predpredaja bude v tento deň, 1.5.2015, otvorená od 10:00 do 12:00 (predpredaj ul. Divadlená 3).

Vstupenky je možné rezervovať aj zakúpiť nie len v pokladni DJGT, ale aj cez rezervačný systém DJGT na www.djgt.sk/program/

PLAGAT ZHZ 2015

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.