• Po. feb 6th, 2023

V DJGT sa bude konať 12. ročník DOD

ByIMG_1979

apr 19, 2015 , , ,
djgt
Zvolenské divadlo

TS. Vedeli ste, že po prvýkrát otvorilo zvolenské Divadlo J. G. Tajovského divákom svoje dvere už 1. mája 2004? Stalo sa tak jedným z prvých divadiel na Slovensku, ktoré túto tradíciu zaviedlo a aj ju udržuje.

Tento rok sa môžete tešiť na 12. ročník, ktorý sa ponesie v duchu hesla: „KAŽDÝ MÔŽE BYŤ CELEBRITOU, KAŽDÝ SI MÔŽE UŽIŤ SVOJICH PÄŤ MINÚT SLÁVY.“

Návštevníci dostanú príležitosť vstúpiť na dosky znamenajúce svet, zažiť svetlá reflektorov, zamaskovať sa podľa svojich nápadov a spraviť si selfie či skupinovú fotku priamo na scéne. Technickejšie typy určite ocenia návštevu kabín nad javiskom a zákulisia. V prípade pekného počasia bude paralelne pripravené vonkajšie malé pódium pred divadlom, kde budú prebiehať súťaže a rozhovory s hercami.

Vítaní sú veľkí aj malí zvedavci, ktorí sa na magickým divadelných doskách môžu stať aspoň na chvíľu celebritami a objavovať v sebe skrytý talent. Zákulisím budú návštevníkov sprevádzať členovia umeleckého súboru, ktorých môžete poprosiť o podpis na autogramiádovú kartu. Vstup je dňa 1. mája v čase od 10.00-12.00 bezplatný a nech prídete kedykoľvek, stále sa bude niečo diať!

TS: Mgr.art. Uršuľa Ferenčuková dramaturgička DJGT Zvolen

Už zajtra  01. 05. 2015 v rámci podujatia DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ DJGT  začína predpredaj vstupeniek na 42. ročník medzinárodného divadelného festivalu Zámocké hry zvolenské.

Pokladňa predpredaja bude v tento deň, 1.5.2015, otvorená od 10:00 do 12:00 (predpredaj ul. Divadlená 3).

Vstupenky je možné rezervovať aj zakúpiť nie len v pokladni DJGT, ale aj cez rezervačný systém DJGT na www.djgt.sk/program/

PLAGAT ZHZ 2015