• Ut. nov 28th, 2023

Zvolenčania, ukážte svoju silu!

zvolencan-2
Plagát k podujatiu Zvolenčan

Pod garantkou súťaže Timey Trajteľovej (MS a Európy v bikini fitness), organizátora podujatia mesta Zvolen, Rege – Centra Zvolen sa 22.8.2015 bude vo Zvolene konať silovo-vytrvalostná súťaž pod názvom „Zvolenčan“.

V rámci sprievodného programu sa predstaví aj Tatiana Kožuchová (IFBB Fitness) so svojou novou zostavou a ďalšie fitnessky zo športovo-tanečného klubu B-Star. Okrem toho prídu zaspievať svoj Free Style KELSO.

Ako už bolo spomenuté, jedná sa o súťaž v kategórii mužov aj žien, ktorá sa bude konať na Zvolenskom námestí so začiatkom o 10-tej hodine. Prvý traja si rozdelia ceny v podobe kreditov v Rege Centre v celkovej hodnote 190 €, konkrétne v pomere 100, 60, a 30 €.

Všetci, ktorí majú záujem, registrácia je možná vopred v Rege-Centre na telefónnom čísle 0911 044 177, prípadne cez e-mail rastislavpepich@gmail.com.

Neváhajte a príďte sa pozrieť na pekne vyšportované baby 🙂 Ak máte dostatok guráže, môžete nielen sebe dokázať, že ešte nepatríte do starého železa a štartovné neplatíte.

zvolencan-2

Článok: Ján Števonka.