U Materinej Dúšky sa nielen trhovalo

u-materinej-dusky-22

Foto: ZV-podujatia

Maľované obrázky, pletené výrobky, keramika a k tomu všetkému aj ochutnávka nielen polievky a veľa ďalšieho. Ono nie je trh ako trh, niekde Vám sľubujú výrobky od výmyslu sveta, ale keď tam prídete zistíte, že v podstate tam je len bežný tovar ako kdekoľvek inde. Existuje však miesto, kde sa pravidelne koná trh a kde je v každom stánku a v ponúkaných výrobkoch cítiť kumšt každého predávajúceho, ktorý sa s Vám ochotne porozpráva  a zasvätí Vás do toho svojho sveta a tak potom máte hneď iný pocit hrejúci na srdci.

Tým miestom bol trh U Materinej Dúšky, ktorý sa konal vo štvrtok 17.9.2015 a práve tu to všetko žilo nevšednou energiou.

Ako už bolo spomenuté, okrem výrobkov sa práve v rovnomennom obchodíku, ktorý sa tu nachádza podávali na ochutnávku cícerové placky, gaštanová bábovka a kuchtila sa tu v jednej mašine aj paradajková polievka. Okrem toho,  kto mal chuť si mohol okrem výrobkov RAW, bio, celia, dia dať si a prípadne aj zobrať so sebou  bio kávu do ruky.

Viac hádam je zbytočné písať, ten kto prišiel vie, o čom je reč a ako inak aj tentoraz pár fotiek a možno doporučenie sledovať stránku obchodíku, kedy bude ďalší trh alebo tam zájsť osobne a porozprávať sa s vždy ochotnou majiteľkou.

Fotografie

Článok a foto: Ján Števonka.

Pridaj komentár