Domino bolo plné mátoh a rôznych príšer

strasidelna-tekvicova-party

Pivničné strašidlo. Foto: ZV-podujatia.

Strašidlá všade navôkol, veľa detského džavotu, plnenie úloh a na záver poriadna porcia zábavy.

V tomto preddušičkovom čase sa kade tade konajú rôzne podujatia, ktoré svoj názov prevzali zo zahraničia a už sa pomaly zabúda na naše tradície a zvyky.

Avšak ešte stále sa nájde pár podujatí, ktoré idú tradičnou cestou a nakoľko som dostal pozvanie, ani minútu som neváhal a išiel sa tam pozrieť v stredu 28.10.2015.

Tým miestom bolo CVČ Domino, ktoré sa nachádza na tzv. Farkaške a podujatie malo tajomný názov Strašidelná tekvicová párty.

Už pred vchodom bolo jasné, že sa za dverami niečo deje a po vstupe sa to len potvrdilo.  Všade naokolo bolo plno detí v kostýmoch a maskách. Deti dostali kartičku,  s ktorou mali ísť po jednotlivých zákutiach centra a absolvovať rôzne disciplíny. Bolo to vskutku náročné nestratiť sa v bludisku, nájsť kľúč od strašidelného zámku, chytiť ducha a ísť za pivničným strašidlom.

Na záver ako posledná súťaž pred diskotékou bola ešte hra na sochy, kedy bolo treba tancovať na hudbu a keď sa vypla, všetci tancujúci museli ostať nehybne stáť. Ten, kto tak neučinil nepostúpil do ďalšieho kola a bol vylúčený.

Okrem tohto všetkého sa tu deťom maľovalo na tvár a bola tu výstavka vyrezávaných tekvíc.

Strašidelná tekvicová párty je za nami a rozhodne to stálo za to prísť do centra Domino a  byť súčasťou niečoho fantastického,  čo si pripravilo zvolenské Centrum voľného času

Fotografie

Článok a foto: Ján Števonka.

 

Pridaj komentár