• Ut. máj 30th, 2023

TŠ Wanted oslávila tancom svoje 10. výročie

ByIMG_1979

apr 12, 2016 ,
wanted-10-rokov-zvolen-24
Foto: ZV-podujatia

Fantastické tanečné choreografie, decká plné neskutočného talentu, plné hľadisko ľudí, fajná hudba a osvetlenie a k tomu jeden oslávenec v množnom čísle .

No treba to trošku upresniť. V DK na Podborovej sa konal slávnostný Galaprogram v rámci 10. výročia Tanečnej školy Wanted Zvolen, ktorej hlavným protagonistom a šéfom zároveň je Štefan Chlebo.

Už pred rokmi som vedel, že to dotiahne ďaleko. Tú imaginárnu latku postupne nadvihol so svojimi zverencami poriadne vysoko a práve jeho tanečnej retrospektívy tu boli všetci svedkom. Túto parádu moderoval Richard Sanitra, ktorého poznajú všetci z divadla.

V takmer dvojhodinovom programe boli odtancované pred divákmi tie najlepšie choreografie za uplynulých 10 rokov, ktoré získali právom od odborných porôt daných súťaží najlepšie hodnotenia.

Kto by nepoznal New faces, Go, Just Feeling, Future, Wild Child, Freak a ďalšie a ďalšie a to je len zlomok toho, čo tieto decká z rôznych kútov Slovenska dokážu. Píšem v množnom čísle, lebo toto nie je Wanted ale Wandet 3, pretože je dobre známe, že školy sú 3 a to vo Zvolene, Lučenci a v Žiari nad Hronom.

V rámci sprievodného programu prítomných zabavil vždy perfektný raper Kelso s neskutočnou slovnou zásobou a svoj priestor na pódiu dostal aj raper Marks.

Na záver tohto už beztak fantasticky vygradovaného tanečného podujatia sa všetci účinkujúci zišli na pódiu a pán Chlebo v rytme hudby na vozíku veľkú tortu doniesol a postupne všetkým kus po kuse porozkrajoval.

Oslavy nemali konca kraja a ku gratulantom na pódium prišla aj jeho prvá tanečná pedagogička z CVČ Detva Mgr. Miroslava Lenďáková, ktorá ho viedla v jeho prvých nesmelých tanečných krokoch.

Nuž, tak nech sa páči pár fotografií a nech sa darí prinajmenšom tak dobre, ako to bolo doposiaľ a pri ďalšom jubileu sa dozaista opäť stretneme, o tom som už teraz presvedčený.

Video – záverečné defilé

Fotografie

Článok, foto a video: J. Števonka