V OC OKO sa konala fantastická burza detského oblečenia

 

burza-detskeho-oblecenia-23

Na burze sa dalo nájsť toho naozaj veľa. Foto: ZV-podujatia

Do tretice a opäť viac než super akcia, ktorá rozhodne pomohla a ušetrila pár eur nejednej mamičke pri kúpe oblečenia pre jej ratolesť.

Prvýkrát bola malá, potom veľká a teraz bola rozhodne opäť viac než veľká, plná všakovakého oblečenia a nielen toho a k tomu aj o samotné deťúrence bolo počas dňa postarané.

Počas soboty 23.4.2016 sa v OC OKO na Zvolenskom sídlisku Západ konala ďalšia Burza detského oblečenia, ktorú opäť bravúrne zvládla Miriam Kuchárová.

Dozaista to pozná každá mamička na materskej. Dieťa rastie, do peňaženky je poriadne hlboko, tak prečo nevyužiť možnosť kúpiť oblečenie za čo najlepšiu cenu.

Práve o tom bola burza detského oblečenia, na ktorej bolo veľa predávajúcich a premlelo sa tam hlavne veľa žien, ktoré hľadali to, či ono, čo by sa im hodilo. Rozhodne však bolo z čoho vyberať, veď v tomto ročnom období bolo potrebné zaobstarať pre svoju ratolesť už aj veci na blížiace sa leto, topánky a podobne.

Súčasťou OC je aj herňa MC Rodinka a aj táto bola počas burzy k dispozícii a deti predávajúcich, či kupujúcich si tam mohli spestriť čas spoločnou hrou.

Ďalšie super podujatie je ukončené a veru, kiežby bolo viacej podujatí, ktoré takto zaplnia a oživia centrum OKO na Západe.

Fotografie

Článok a foto: J. Števonka.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.