Blíži sa jedinečný Muzikálový festival Jozefa Bednárika

hatalova-kuric

Príde aj Natália Hatalová. Foto: ZV-podujatia

TS: Milovníci muzikálu, šansónov, filmovej, divadelnej hudby či kabaretu budú mať čochvíľa svoj sviatok. 20. augusta sa zídu tradične na terase kúpeľného domu Poľana v Kúpeľoch Brusno, aby si naživo vychutnali melódie svojho srdca.

Aj tento rok sa pod odborným dohľadom muzikanta Felixa Slováčka uskutoční slávny festival v Brusne. Vystúpia na ňom mnohé rešpektované osobnosti. Hlavnou hviezdou bude kráľ filmovej a muzikálovej hudby Vašo Patejdl. Svoju účasť potvrdili aj Mirka Partlová, Natália Hatalová, Milo Kráľ a mnohí ďalší. Celodenným programom na pódiu vás bude sprevádzať moderátor Radoslav Kuric. Okrem tradičného sprievodného programu máme tento rok prichystané prekvapenie v podobe stálej výstavy, na ktorej uvidíte osobné veci pána režiséra Jozefa Bednárika. Nebude chýbať ani odhalenie Tabule slávy.

Muzikálový festival Jozefa Bednárika je na Slovensku jediný svojho druhu. Už deväť rokov prináša prehľad o súčasnej i minulej tvorbe prevažne muzikálových umelcov. Súčasťou festivalu bude opäť odovzdávanie ocenenia Brusnianska brusnica za prínos v muzikálovej tvorbe.

Lístky na tohtoročný festival si môžete zakúpiť v predpredaji na www.ticketportal.sk, v kúpeľnom dome Poľana v Kúpeľoch Brusno alebo aj na mieste. Viac informácií môžete nájsť na našej webovej stránke www.muzikalovyfestival.sk alebo nás môžete kontaktovať mailom na kubis@bluemark.sk či telefonicky na čísle 0905 804 852 .

Fotografie

Videa – staršie ročníky 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.