JARNÁ FANTASY – detský mestský tábor

 

Foto: Quo Vadis.

TS: „Jarná Fantasy“ bol názov mestského tábora, ktorý pre deti pripravilo Súkromné centrum voľného času Quo Vadis zo Zvolena počas jarných prázdnin.

Tábor bol nielen fantastickým jarným dobrodružstvom pre všetkých zúčastnených, ale aj zaujímavou alternatívou pre zmysluplné voľnočasové aktivity počas prázdninových dní. Viac ako 25 „ táborových detí „ si prichádzalo každý deň po nové zážitky...

Pondelok bol dňom, ktorý ich uviedol do Umeleckej Fantasy. Mohli si v nej vytvoriť pekný darček k MDŽ, rôzne jarné inšpirácie, ale aj nazrieť do zákulisia zvolenského divadla J. G. Tajovského prostredníctvom pútavej exkurzie. Utorok si podal ruku s vedomosťami, a tak Vedomostná Fantasy vytvorila priestor pre ukážky policajného výcviku, aktivitu o zdravom životnom štýle či návštevu dopravného ihriska v Banskej Bystrici. Nielen vedomosťami je však človek živý, a tak sa streda stala nositeľkou Športovej Fantasy, ktorá ponúkla deťom pohybovú Hopla dráhu, turnaj v stolnom futbale, ale aj Ice planétu pre korčuliarov na Zimnom štadióne vo Zvolene.

Tajomno a záhadno vniesol do táborového prostredia štvrtok, tento deň ako zástupca Tajomnej Fantasy pripravil nečakané aktivity: “Hod pavúkom na terč“, „Uhádni, čo už vieš“, „Hlavolam bez hlavy“, nuž a na záver otvoril deťom dvere do tajomnej komnaty Harryho Pottera. K táborovej nálade neodmysliteľne patrí aj dobrodružstvo: tejto úlohy sa zhostil posledný deň Jarnej Fantasy – piatok. Ako výpravný sprievodca Dobrodružnej Fantasy tak preniesol deti do Banského múzea a Geobádateľne v Banskej Štiavnici.

Jarná Fantasy sa tak stala zážitkom pre všetkých, ktorí majú chuť so Súkromným centrom voľného času Quo Vadis objavovať stále nové dobrodružstvá….

TS a foto: Mgr. Miroslava Lenďáková – riaditeľka SCVČ Quo Vadis

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerom sa páči toto: