• Št. nov 30th, 2023

Zvolenská Lokomotíva si so súperom podelila body

Autor IMG_1979

mar 14, 2017
Foto: ZV-podujatia.

Dva zápasy 19. kola odohrali v sobotu 11.3.2017 volejbalisti MVK Lokomotíva Zvolen na palubovke športovej haly na zvolenskom sídlisku Západ a ako súperi im prišli hráči z klubu VK Nové Mesto nad Váhom “A”.

Zvolenská Lokomotíva nastupovala ako líder tabuľky a ich protihráči sa nachádzali o štyri miesta nižšie a aj z tohto dôvodu sa dali očakávať pekné volejbalové výmeny.

Prvý duel bol niečo ako prechádzka ružovou záhradou, hráči MVK hrali pri chuti, súperom nenechali veľa priestoru na rozohratie nejakých akcií a v podstate ich naraz obrali o body po víťazstve 3:0.

Druhý zápas bol však diametrálne odlišný od toho prvého. Prvý set síce naznačil, že asi tu prítomní diváci budú svedkom podobného scenára, ale od druhého setu v podstate Nové Mesto zabralo a naši popustili. A aj preto a nielen preto sa tento zápas začal uberať smerom k lavičke protihráčov, ktorí 3 nasledujúce sety vyhrali a tento zápas zaknihovali výsledkom 1:3.

Tak či onak, po jednom víťazstve a jednej prehre ostáva zvolenská Lokomotíva na 1. mieste a najbližší domáci zápas sa bude konať 25.3.2017 ako zvyčajne so začiatkom o 15:00 a sem do športovej haly príde AVK Magnezit Revúca.

Nech sa páči, dnes len pár fotografií

Fotografie

Článok a foto: J. Števonka