MFK Zvolen si po napätom zápase s Bardejovom delili body

Ľubomíra Moravčíka práve posiela rozhodcovská trojica na lavičku. Foto: ZV-podujatia.

V prvú augustovú sobotu 5.8.2017 sa na ihrisku MFK Zvolen hral prvý domáci futbalový zápas v novej sezóne 2017/18 v II. lige mužov a ako súper našich hráčov prišiel Partizán Bardejov.

Pred zápasom boli miernym favoritom práve hostia, ale po minulom prehratom zápase v Košiciach pribudli do nášho kádra ďalšie posily a tak pred zápasom bolo všetko otvorené.

Trénerská dvojica Marián Süttő a asistent Ľubomír Moravčík budú dozaista spomínať na tento duel v dobrom aj v zlom.

Rozhodne nielen oni boli spokojní s herným prejavom svojich zverencov, ktorí počas 90-tich minút zanechali na trávniku parádne akcie, ktorým chýbalo len málo na zakončenie a strelenie gólu do súperovej bránky.

Druhá strana mince bola rozhodcovská trojica, ktorá pri viacerých herných situáciách pískala viac menej diskutabilne, nehovoriac o tom, že v druhom polčase poslali do hľadiska nášho asistenta trénera.

Tak či onak, za tento bezgólový duel si naši hráči rozhodne zaslúžili veľké poďakovanie a po druhom kole sa priebežne nachádzajú na 12. mieste.

Najbližší domáci zápas je na programe 19.8.2017 o 17:00 proti FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa.