Zvolenský Klemo deň sa po siedmy krát hlási o slovo

Gro programu bude prebiehať v tomto parku Zabudnutých susedov. Foto: IMG_1979

V poradí už po siedmy raz sa bude konať na jednom mieste pozoruhodná akcia, ktorá je každý rok plná viac než bohatého a vskutku zaujímavého programu a určená je pre širokú verejnosť.

Za organizáciou podujatia stojí už niekoľko rokov firma Jozef Klement , ktorého ambíciou je napĺňať Park zabudnutých susedov na Tehelnej ulici podnetnými aktivitami pre všetky vekové kategórie. Jednou z nich je aj Zvolenský Klemo deň, ktorý bude opäť otvorený pre každého záujemcu.

Samotné podujatie, o ktorom je reč sa bude konať v pondelok 3.9.2018 v Parku zabudnutých susedov so začiatkom o 10:00, pričom gro programu štartuje o 14-tej čítaním v rámci projektu Celé Slovensko číta deťom a záver podujatia je plánovaný na cca 19-tu hodinu.

Pod jeho hlavičkou tu vystúpia zaujímaví hostia. Pricestuje bábkoherečka Barbora Krajč Zamišková spolu s rozprávkovou kamarátkou Analfabetou Negramotnou. Na školskú tému budú čítať a diskutovať aj herci Ondřej Daniš a Patrícia Pivolusková. Sprievodné slovo bude mať dramaturgička Uršuľa Turčanová a prínos čítania deťom priblíži Anna Bažíková.

V rámci ostatného programu sa návštevníci môžu tešiť na rozprávanie o zvieratkách s Miroslavom Sanigom. O 15.30 zahrá Divallo Tesáre pre deti Lúčnu rozprávku. Krásne keramické práce zo šikovných rúk Adrieny Kutakovej budú vystavené od 17.00.

Takýto je program v skratke, ale dá sa predpokladať, že toho bude ešte oveľa viac. V podrobnom programe si môžete pozrieť presný rozpis, čo a kedy sa bude diať. Vrelo Vás na toto podujatie pozývame!

Program

  • 14:00 – Celé Slovensko číta deťom
  • 15:00 – Rozprávanie o zvieratkách s Miroslavom Sanigom
  • 15:30 – Divadlo pre deti Divadlo Tesáre – Lúčna rozprávka
  • 17:00 – Adrieana Kutáková – výstava keramických prác

 

Článok a foto: IMG_1979

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerom sa páči toto: