Na Jackove narodeniny príde zahrať Funky Emotions

A to nie je zďaleka všetko

Cirkus Saule - bubliny. Foto: IMG_1979

TS: Dámy a páni srdečne Vás pozývame na trojnásobnú oslavu vo veľkom štýle, ktorá sa bude konať 14. septembra od druhej hodiny popoludní na námestí SNP 37 vo Zvolene.

Prvý a najmladší oslávenec je náš krásny novo-zrekonštruovaný Meštiansky dom, ktorý oslavuje prvý rok od oficiálneho otvorenia. Uskutoční sa prezentácia našich partnerov ako napríklad Ateliér Envé, Yen Sabai, Mdieta, Ulianko partners a talianska móda Matilde. Najmenších čaká odpoludnie plné zábavy, napríklad tvorivé dielne, športové aktivity, maľovanie na tvár a hlavne cirkus Saule.

Ako druhý je tu náš známy rocker Jack’s Pub, ten je tu snami už druhý rok!… predstavovať ho nemusíme keďže sa právoplatne zaslúžil o veľmi vysoké postavenie nielen v meste Zvolen.. no nemôžme nespomenúť Jack’s Food ,ktorý sa teší veľkej obľube street foodových jedál v tej najvyššej kvalite a samozrejme nemôže chýbať ani na tejto akcii. Ako poslednú v rodinke tu máme únikovú miestnosť Jack’s Room ktorá bude pripravená potrápiť Vás aj vašich priateľov a tak isto Escape box v spolupráci z Izbou číslo 13.

Posledný oslávenec už starší pán Jack Daniel oslavuje 168 narodeniny. Degustácia prémiovej whisky a ponuka cigár je samozrejmosťou. Ak budete potrebovať
nakopnúť čaká Vás Red Bull cocktail bar. Určite sa môžete tešiť aj na výstavu automobilových veteránov a motoriek.

O večernú zábavu sa postará známa skupina FUNKY EMOTIONS. Celým programom Vás bude sprevádzať Marek Polo Polomský s ktorým sa nudiť určite nebudete a na záver vyžrebujeme tombolu s vecnými cenami.

Celá akcia je zastrešená našim sponzorom Soba-agency s.r.o.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerom sa páči toto: