Zvolenská nemocnica začína s rekonštrukciou vchodu do Polikliniky

Všetkých pacientov aj návštevníkov prosí o pochopenie, trpezlivosť a opatrnosť

Foto: zdroj TS

TS: Nemocnica AGEL Zvolen začína 13. júla 2022 plánovanú rekonštrukciu vstupných priestorov budovy Polikliniky a priestoru suterénu. Práce sa budú realizovať za plnej prevádzky do konca novembra 2022, ale budú rozdelené do dvoch fáz s rôznym stupňom obmedzenia pre pacientov, verejnosť či obchodných partnerov. Výsledkom týchto prác bude významné zvýšenie komfortu, modernejšie priestory s praktickejším využitím.

Rekonštrukcia vstupných priestorov budovy Polikliniky začína prvou fázou, ktorá potrvá od dnes do polovice augusta. Počas nej nebude obmedzený samotný vstup do Polikliniky ani do Centra pre liečbu parkinsonizmu a extrapyramídových porúch. ,,Všetkých veľmi pekne prosíme o pochopenie, trpezlivosť a zvýšenú mieru opatrnosti. Rovnako prosíme o pochopenie, pretože od prvých dní stavebných prác bude čiastočne obmedzené parkovanie pred Poliklinikou,“ vysvetľuje riaditeľka Nemocnice AGEL Zvolen Ing. Ľudmila Veselá. Všetci návštevníci či pacienti nemocnice sú povinní rešpektovať vybudované koridory a smerové značenia. ,,V druhej fáze rekonštrukcie, ktorá začne od polovice augusta a potrvá do novembra, bude vybudovaný chránený koridor s dočasnými dverami pre náhradný dočasný vstup do priestorov Polikliniky,“ dodáva Ing. Veselá s tým, že zámerne sa snažili o to, aby väčšia časť prác bola zrealizovaná počas letných prázdnin.

Celá rekonštrukcia, ktorú nemocnica realizuje vlastnými investíciami zohľadňuje, aby Poliklinika bola bezbariérovo prístupná v rovnakom rozsahu, nebude obmedzená ani prevádzka bufetu, pokladne, lekárne. V záujme vlastnej bezpečnosti prosíme všetkých pacientov pracovísk Polikliniky a tiež Centra pre liečbu parkinsonizmu o sledovanie značenia a obozretnosť pri vstupe do zariadenia.

Všetky práce by mali byť ukončené do konca novembra 2022.

TS: Mgr. Martina Pavliková – Hovorkyňa skupiny AGEL SK. Foto: zdroj TS

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerom sa páči toto: