• Št. mar 30th, 2023

V Rytierskej sieni sa konalo vyhodnotenie ZBL Zvolen za roky 2020 – 2022

ByIMG_1979

okt 29, 2022

V utorok podvečer 25.10.2022 sa v Rytierskej sieni Zvolenského zámku konalo slávnostné vyhodnotenie Zvolenskej bežeckej ligy (ZBL Zvolen) za roky 2020, 2021 a 2022.

Organizačne toto slávnostné podujatie mal pod palcom Peter Drozdík, ktorému sekundovala Monika Moravcová. Za mesto Zvolen tu bola prítomná primátorka mesta Lenka Balkovičová a viceprimátor Vladimír Lupták.

Samotné podujatie moderoval Peter Drozdík a v úvode, počas podujatia a na záver zahrala a zaspievala dvojica Jaro a Vlado.

Ak som v úvode spomínal, že sa vyhodnocovalo za tri uplynulé ročníky, tak to bolo z toho dôvodu, že prvé dva boli nekompletné a poznačené pandémiou Covid 19 a za tento rok to už bol kompletný, v podstate 7. ročník tohto bežeckého zápolenia.

Odovzdávania cien najlepším trom z jednotlivých kategórií sa zhostila primátorka Balkovičová, ktorej sekundovala Monika Moravcová a ako aj moderátor trefne poznamenal, niektorí z ocenených odišli aj s tromi fľaškami sektu.

Na takmer samotný záver sa ešte vyhodnotila zbierka a odovzdal šek pre Občianske združenie Svetielko nádeje, lebo ako je už známe, z každého štartovného sa odovzdáva časť na toto združenie. A práve symbolický šek so sumou 800 € bol odovzdaný do rúk Mgr. Vande Prandorfyovej, ktorá je práve z tohto združenia a v rámci jej príhovoru povedala nielen o aktivitách, ale aj o tom, na čo budú dané peniaze použité.

A na záver sa ešte odovzdával špeciálny rámik na špeciálne puzzle medaile, ktoré boli tento ročník novinkou a ich autorom je Jakub Schieber.

Po záverečnej hudobnej vložke sa dalo toto slávnostné podujatie považovať za ukončené.

Nech sa páči od nás už tradične celý záznam podujatia na videu a k tomu pár fotografií.

Video: Vyhodnotenie Zvolenská bežecká ligy 2020 – 2022 (1. polovica)

Video: Vyhodnotenie Zvolenská bežecká ligy 2020 – 2022 (2. polovica)

Fotogaléria: Vyhodnotenie Zvolenská bežecká ligy 2020 – 2022

Článok, foto a videá: IMG_1979