• Ne. dec 3rd, 2023

Tanec na námestí

Autor IMG_1979

júl 18, 2009
tanec-na-namesti
Tanečníčka tanca na námestí. Foto: Ján Števonka

Tanec na námestí – to je podtitul vystúpenia lektorov a účastníkov Letného Seminára Tanca 2009 a uskutočnil sa 18 júla 2009 vo Zvolene.

Jednalo so o také malé predstavenie, ktoré začalo o 11 hodine a skončilo pred 12 hodinou, ale celkovo to bolo veľmi pekné tanečné vystúpenie, hlavne čo sa dámskej časti týka. Účinkujúcich bolo celkovo 7 dievčat/žien a jeden muž a ľudí, ktorí sa zúčastnili na predstavení bolo rádovo tak do 20.

Ako zvyčajne, keď sa mi dá, tak sa pravidelne zúčastňujem na kultúrnych akciách v meste Zvolen a snažím sa zachytiť predstavenia fotoaparátom tak aj teraz vám prinášam zopár fotografií ktoré nájdete na mieste. Mená tancujúcich všetky nepoznám, ale to čo mi dovolilo google tak aspoň jedno dievčenské meno som našiel a to Martinu Lacovú, to je tá tanečníčka v slabomodrom tričku- napr. na fotografii , ostatní členovia sa môžu prihlásiť a ja potom doplním aj ostatné mená.

Tak to by bolo tak všetko, akurát jedna prosba na účinkujúcich- ak by ste mali záujem ísť na kávičku so mnou tak budem rád, s pozdravom Ján.

Blog a foto : Ján Števonka. Jazyková korektúra : Lenka Hrobáriková.