Patrioti vedia prelievať krv nielen na ihrisku

kvapka-krvi-zvolen-patriots

Matej Molčan, Tomáš Novák, Martin Badinka, Michal Hanuska, Michal Slašťan, Peter Oško ďalší zúčastnení: Ondrej Štubniak a Tomáš Kosa

Zvolenskí americkí futbalisti prišli 5.12.2011 o niekoľko litrov krvi, ale nebojte sa, nikomu sa nič nestalo. Mnohí z Vás ste asi predpokladali, že išlo o nejaký tvrdý zápas, ale práve naopak, bolo to pre dobrú vec. Dnes sme v skorých ranných hodinách spoločne zavítali do Národnej transfúznej stanice v Rooseveltovej nemocnici v Banskej Bystrici, kde sme sa dobrovoľne zúčastnili odberu našej najvzácnejšej tekutiny. Tímové darovanie krvi sa uskutočnilo prvýkrát, ale už teraz je viac než pravdepodobné, že sa stane novou tradíciou zvolenských PATRIOTOV.

Náš najbližší spoločný odber je naplánovaný koncom februára 2012. O tejto akcii Vás budeme v predstihu informovať. Veríme, že sa nás nazbiera čo najviac a tým spoločne podporíme túto novozačínajúcu tradíciu. Nezabúdajte, že niekomu Vaša kvapka krvi môže zachrániť život!

Redakcia Zv-podujatia sa pripája a bude podporovať túto šľachetnú akciu aby sa našlo a prišlo veľa z nás aspoň takto pomôcť a darovať túto bezosporu vzácnu tekutinu, ktorá môže zachrániť veľa životov.

Článok: Zvolen Patriots

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerom sa páči toto: