• So. sep 30th, 2023

Zakončenie roka z boxerskou vložkou

zvolen-topolcany-hokej-zeny
Foto: Ján Števonka.

Posledný zápas II. časti 1. ligy žien 29.12.20111 v hokeji v tomto roku sa niesol s prívlastkom odbúrania adrenalínu a v samotnom konci pri podávaní rúk sa to zmenilo na boxersky ring.

Proti sebe sa na ľadovej ploche postavili domáce ŽHKm Zvolen proti HC Topoľčany a od úvodných minút, hlavne však od druhej tretiny to začalo medzi jednotlivými klubmi značne iskriť.

V tretej tretine padli dovedna 4 góly bohužiaľ väčšina do našej sieti a tak sa nedá nič iné, len skonštatovať, že tento posledný zápas v tomto roku skončil s výsledkom 3:6 v náš neprospech.

Tak či onak 14.1.2012 čaká domáce ženy zápas proti Prešovčankám a tam sa uvidí, ktoré a koľko dievčat bude chýbať na súpiske nakoľko tento zápas proti ženám z Topoľčian pôjde na rozhodnutie pred komisiu a tá bude rozhodovať o dôsledkoch zápasu.

Fakty zápasu

Góly v zápase

  • 1:0 Alexandra Sakalíková (Petra Časnochová), 1:1 Kristína Machová (Katarína Drličková, Katarína Bernátová), 1:2 Katarína Bernátová (Katarína Drličková, Katarína Mináriková), 1:3 Monika Vulganová (Veronika Čerňanová), 1:Viktória Vanerková, 2:4 Petra Časnochová (Jana Tišťanová), 2:5 Katarína Drličková (Katarína Bernátová), 3:5 Jana Tišťanová (Radka Trebulová), 3:6 Katarína Drličková,  

Rozhodcovia

  • Mária Zemiaková, Jana Zvadová, Michaela Kúdeľová, divákov: 33

Poradie po 10. kole

  • 1. HK ŠKP Poprad, 2. HC Spiš.N.V., 3. HC Topoľčany, 4. Šarišanka Prešov, 5. ŽHKm Zvolen, 6. MHK Martin, 7. ŽHK Iskra Banská Bystrica

Video zostrih – ŽHKm Zvolen v bielom – doporučujem zapnúť tlačidlo HD na videu

Fotografie

Článok, foto a video: Ján Števonka.