• So. apr 1st, 2023

Zvolenské študentky vo finále krásy Miss

jana-nagyova-zvolen
Jana Nagyová. (zdroj foto: http://www.topky.sk)

To, že sú slovenské ženy a dievčatá najkrajšie v širokom okolí ba i na celom svete niet pochýb. Dokázať pravosť týchto tvrdení sa dá aj tak, že sa prihlásia do rôznych súťaží a prejdú kolo po kole až do finále, kde už len to, že sú tam, potvrdzuje fakt, že je to naozaj tak.

V tomto článku predstavím dve dievčatá, ktoré tento ideál krásy dozaista spĺňajú a nech si každý hovorí čo chce, každý má možno svoj ideál, podstatou tohto článku je podporiť tieto dievčatá.

Prvou zmieňovanou je 19. ročná Jana Nagyová, študentka Súkromnej strednej umeleckej školy vo Zvolene. Býva vo Zvolene a dostala sa až do finále MISS Slovensko 2012, ktorú organizuje produkčný dom Forza v spolupráci s agentúrou Oklamčák Production a TV Joj.

Toto dievča bolo možné vidieť pracovať aj v jednom nemenovanom bare vo Zvolene, takže je viac než možné, že ak sa dievčaťu podarí vyhrať – o čom nepochybujem, tak môžete povedať, že pivo Vám k stolu doniesla Miss Slovensko 2012. Nezabudnite teda, že naša Zvolenčanka má číslo 4. Viac info nájdete TU.

Druhým dievčaťom je študentka tej istej školy, 18. ročná Karin Rimóciová. Je z Banskej Bystrice a  pokúša svoje šťastie pre zmenu v súťaži Miss stredných škôl Slovenskej republiky. Táto mladá slečna má číslo 3. Viac info nájdete na TU.

Tak to by bolo predstavenie dievčat, redakcia bude sledovať ich ďalšie počínanie v súťažiach a následne potom bude informovať Vás všetkých, priaznivcov nielen pekných dievčat.

Fotografie – pôvod fotografií (Forza, Miss stredných škôl a Topky)

Článok: Ján Števonka.

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteru