Zlato v Extralige juniorov získali HC Košice

hkm-zvolen-hc-kosice

HC Košice. Foto: Ján Števonka.

Juniori HKM Zvolen získali v extraligovej sezóne 2011/2012 druhé miesto po prehre nad HC Košice 2:3 v tretom zápase, ktoré sa uskutočnilo 23.3.2012 na zvolenskom zimnom štadióne.  Viac info už čoskoro zatiaľ aspoň videá a pár fotografií. Fakty zápasu Góly v zápase
  • 0:1 František Bojkun (Peter Boltun, Filip Podsedlý), 1:1 Andrej Urgas (Michal Pospíšil, Lubor Pokovič), 2:1 Patrik Huňady (Andrej Urgas, Michal Pospíšil), 2:2 Juraj Drábik (Dominik Šimčák), 2:3 Miroslav Macejko (František Bojkun, Dávid Šoltés)
  • Rozhodcovia: Gašparík Martin, Holienka Tomáš, Valach Miroslav, Kramár Dušan (inštruktor), divákov: 342

Video zostrih – HKM a.s. Zvolen v bielom – doporučujem zapnúť tlačidlo HD na videu

http://vimeo.com/39078616

Ceremoniál odovzdávanie medailí

http://vimeo.com/39088812

Fotografie

Článok, foto a video: Ján Števonka.

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteru

Podobná téma

1 Comment on Zlato v Extralige juniorov získali HC Košice

  1. Gratulujem k strieborným medailám juniorom HKM Zvolen. Bol som na všetkých domácich zápasoch v Play off a musím uznať snahu a bojovnosť tímu. Je to veľký úspech juniorského hokeja vo Zvolene, i napriek tomu že nedostal toľko pozornosti , ako je to bežné vo svetovom hokeji. Vedenie klubu nedostatočne pracuje s mládežou. Mládežnícke tímy by si zaslúžili lepšiu, profesionálnejšiu koncepciu práce. Tréner juniorky vs. tréner “A” tímu vs. vedenie HKM. Chýba mi tu metodická práca a marketing. Je potrebné v súčasnej dobe a trende hokeja, aby tréner spolupracoval externe aj s trénermi z iných športov a trénerských špecializácií. Zo Slovenského mládežníckeho hokeja sa vytráca krása hry, kombinácia hry a technický hráči s veľkým periférnym videním. Musím po pravde napísať, že HC Košice boli nad sily ” Silverom “z HKM . Ak tím chce vybojovať zlato, musí celý tím dať so seba viac ako je schopný organizmus, posunúť prach bolesti svalovej hmoty vyššie ako jeho súper. Play off je o niečom inom ako základná časť. Chalanom želám veľa, veľa relaxu a nech na určitú dobu zabudnú na hokej a venujú sa veciam čo nestihli počas sezóny, lebo tá ich okradla o súkromie a život mladých. Chcem sa poďakovať aj tejto webovej stránke za propagáciu mládežníckeho hokeja, lebo čo robíte, robíte dobre. Veľa šťastia všetkým.

    Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerom sa páči toto: