• Po. feb 6th, 2023

Dolgit Zumba Tour Zvolen

dolgit-zumba-tour-zvolen-4
Inštruktori Zumby. Foto: Ján Števonka.

Druhá zastávka v kalendári podujatí Dolgit Zumba Tour sa po Košiciach presunula do Zvolena 24.3.2012 a prebehla v hale TU (TUZVO). Celkovo má akcia šesť zastávok.

Po KošiciachZvolene bude nasledovať Nitra, Malacky, Trenčín a poslednou zastávkou bude Bratislava. Viac info o ďalších kolách aj tu vo fotogalérii.

V každom z týchto miest sa predstaví so svojim sprievodným programom počas akcie hosť a vo Zvolene pozvanie prijala Zuzana Niščáková z TŠ Zuzana Dance. Pod krídlami tejto TŠ sa združuje TK F.R.E.S.H., ktorej zverenkyne tu vystúpili v dvoch blokoch vo Fitness.

Organizátorka akcie Mária Hamarová na začiatku povedala pár slov a predstavila aj inštruktorov Zumby – Laca Baranyaya, Martina Vojtka a Mareka Kasančíka, ktorí sa každú hodinu striedali na pódiu. Prvej hodiny sa ujala v úvode Zuzana Niščáková so svojim programom.

Ešte pred samotným začiatkom sa predstavili s ukážkami Fitness deti z TK F.R.E.S.H.

O 10:00 hod. už začal hlavný program, v úvode ktorého sa predstavila domáca inštruktorka Zuzana Niščáková a po nej už sa postupne striedali ostatní inštruktori, ktorí nedali vydýchnuť tým, ktorí si prišli zatancovať a spríjemniť si tak sobotný deň.

V polovici programu sa znova predstavili so svojimi vystúpeniami dievčatá z TK F.R.E.S.H.

Po druhom losovaní tomboly sa až do konca akcie znova rozprúdila tanečná zábava na pódiu a to bol vlastne záver dozaista úspešnej akcie tu vo Zvolene.

Fotografie

Článok, foto a video: Ján Števonka.